Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lokal tylko dla zaszczepionych
~~pinochet niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 18:19
PanM napisał(a): Histeria z pandemią osiągnęła globalny wymiar i żadne lokalne wyrazy niezadowolenia tego nie zmienią. Wręcz przeciwnie zmasowane akcje antyszczepionkowców dają grupie trzymającej władzę narzędzia do trzymania za tzw pysk obywateli i całkowitego panowania nad gospodarką.W efekcie cały sektor budżetowy przyznaje sobie przywileje i nienależne gratyfikacje w postaci pracy on line , nagród , podwyżek pensji lub pracy za " ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI ".
Sprawy mają się tak że tylko masowe "wyszczepienie" populacji wytrąci administracjom z rąk argumenty pozwalając na obywatelski zamordyzm.Jakoś nikt nie protestuje gdy wymagane jest szczepienie w samolotach , komunikacji publicznej , gdy zamykane są obiekty sportowe i imprezy masowe.
Jak rozumieć argumenty przeciwników szczepienia które wszystkie wyssane są z palca. Na siłę wyszukuje się osobników którzy znają kilkadziesiąt osób i wmawiają reszcie że to zamach na nasze swobody lub wręcz próba depopulacji ludzkości.
To coś w stylu że zaraz bóg zstąpi i uczyni nas nieśmiertelnymi.
Nie chcesz się zaszczepić ok , siedź w domu lub biegaj wszędzie w masce.
Jako dzieci byliśmy szczepieni na ospe heine medine itp. Akcja przyniosła skutek bo te choroby zniknęły z mapy świata.

Ale dzban. Nie pomyślałeś,że te szczepienia będą trwać w nieskończoność...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 18:27
Największym dzbankiem na tym forum jest pinochetos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawy Zawilec niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 19:41
Ponad pięćdziesiąt procent mniej klientów.
A w środku stado roznosicieli wirusa.

Omijać szerokim łukiem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 grudnia 2021r. o 19:56
~~M21W2 napisał(a): Duszyczka puka do bram nieba,
a święty Piotr pyta ;
zaszczepiona ?
jasne ,cztery godziny temu !!!



Dublerze pisz jak najwięcej , dzbany mają omamy , widzą wszędzie Lucusia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 grudnia 2021r. o 20:07
nie świruj ...
miałem niezły ubaw jak sam widziałeś mnie po czyichś wpisach...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 grudnia 2021r. o 20:31
Horus napisał(a): nie świruj ...
miałem niezły ubaw jak sam widziałeś mnie po czyichś wpisach...;D


Janusz to Ty nie świruj , nie wierzę że nie odróżniasz wpisu zalogowanego od dublera , kłamiesz , wiem że Ty też miałeś dublerów jak niemal każdy z nas zalogowanych .



Dopisane 10.12.2021r. o godz. 20:31:

Ja czytając wiele postów foliarzy wywiesiłbym w moim lokalu kartkę z napisem - UWAGA NIEZASZCZEPIENI NIE JESTEM ZA SEGREGACJĄ SANITARNĄ , W MOIM LOKALU PRZEBYWAJĄ ZASZCZEPIENI .

Zgodnie z tym co wypisują anty że to zaszczepieni roznoszą wirusa i zakażają omijali by ze strachu mój lokal na odległość kilkunastu metrów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
10 grudnia 2021r. o 20:37
M21W2 napisał(a): Ja czytając wiele postów foliarzy wywiesiłbym w moim lokalu kartkę z napisem - UWAGA NIEZASZCZEPIENI NIE JESTEM ZA SEGREGACJĄ SANITARNĄ , W MOIM LOKALU PRZEBYWAJĄ ZASZCZEPIENI .

Zgodnie z tym co wypisują anty że to zaszczepieni roznoszą wirusa i zakażają omijali by ze strachu mój lokal na odległość kilkunastu metrów .

Genialne, wspaniałe, przełomowe.
Lucek, czapki z głów ;)
PS.
Mógłbyś jeszcze pluć przy wejściu na niezaszczepionych, to już całkiem omijaliby twój lokal (bojąc się oczywiście wyłącznie zakażenia) ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 20:37
Dobry pomysł, to na pewno zadziała na antyszczepowe pacusie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.