Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedna ofiara śmiertelna i 81 nowych zakażeń w powiecie
~~Brązowopłowy Szarłat niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 21:26
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowopłowy Szarłat napisał(a): belgia. w szpitalach ponad dwa razy więcej zaszczepionych niż niezaszczepionych, oczywiście wpływa na to procent wyszczepienia, ale w polsce wg akwizytorów koncernów, leżą sami niezaszczepieni, no cud

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-12-14/belgia-w-szpitalach-ponad-dwa-razy-wiecej-zaszczepionych-niz-niezaszczepionych/?ref=aside_najnowsze




Podaj jaka jest śmiertelność w Belgii , dla ułatwienia dodam że mniejsza niż u nas w niejednym województwie ,
np . lubelskim .



spier...alaj trollu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 21:27
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
" Kochałam ją. Zmarła nagle - wierząc, że pokona COVID-19 siłą charakteru
COVID-19 zabrał właśnie moją przyjaciółkę. Udusiła się pod respiratorem. Nie chciała się szczepić. Słuchała tych, którzy w szczepionkach widzą zagrożenie. Dlaczego nie ufamy nowoczesnej medycynie? Skąd w nas tak silne przekonanie, że system chce nas zniszczyć? "

Jeszce kiedyś nakręcą serial z tych twoich łzawych historii ;)
Mam nadzieję, że zagrasz w nim główną rolę - bohaterskiego lekarza na emeryturze ratującego zacofanych folarzy ;)



Ciekawsza będzie Twoja historia , tytuł mam gotowy - Znieczulica Społeczna w dobie pandemii .
O twardzielu walczącym z prawdą , ludzkie tragedie , twardziel wierny przywódcy Braunowi , na sztandarach ,
PRECZ Z NAUKĄ I NAUKOWCAMI .



Oj Lucuś! Znieczulica to u ciebie występuje. My tu prosimy grzecznie o odpowiedź na ważne pytania, a ty nie odpowiadasz, tylko farmazony piszesz. To jak to było z tymi 60%, o których naukowce mówili? A jak to jest z tym, że im bardziej wyczepiony kraj, to więcej lockdownów i zachorowań? A jak to Lucuś jest z tymi masowymi testami Pfizera na 392 osobach - taka Pfizerowa próba reprezentatywna dla dużej populacji? A jak to Lucuś jest z manipulacjami w Polsce statystykami i zaliczanie do zgonów na covid wszystkiego co się da czyli inaczej niż na przykład u Jureczka w Duetschland? A jak to Lucuś ze statystykami oficjalnymi z GUSu, które nie pasują do propagandy covidowej?

Lucuś, ty pomijasz ważne kwestie, bo byc może nie na twoją głowe samodzielne myślenie. Pytań dostałeś rzeczowych, popartych danymi dużo i na żadne nie odpowiadasz. Nawet swoich bzdur nie prostujesz, jak z danymi o zgonach w poszczególnych dniach tygodniach. No jak Lucuś wytłumaczysz, że od poniedziałku do piątku zgonów dużo, a w weekend malutko.? Twoje farmaznony, że akt zgonu wypisuja w poniedziałek się nie sprawdzają, bo wtedy w poniedziałki byłoby 2-3 razy więcej niż w inne dni. A tak nie jest. Masz tu dane (jeszcze raz - zobacz so bie Lucuś wykres dzienna liczba zgonów - no kupy się nie trzyma, jak dużo danych na temat covid): https://koronawirusunas.pl
Widzisz Lucuś, może i z ciebie kombatant zasłużony i chwała ci za stare dzieje, ale głowy do myślenia to ty już nie masz :)

Twój fan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Jałowiec niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 21:32
Pytanie do zakeczupowanych, skąd wziął się wirus????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieski Czosnek niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 21:36
Nie mam znieczulicy. Strasznie mnie zabolało, że w belgijskich szpitalach, tak dobrze wyszczepionym narodzie, więcej jest osób dobrze wyszczepionych niż antyszczepionkowców. Aż dwa razy więcej!
Ponieważ nie mam znieczulicy i żal mi ludzi, nie polecam wyszczepiania. Najlepiej zatrzymać szczepienia od razu.
https://nczas.com/2021/12/14/propaganda-sie-sypie-w-szpitalach-ponad-dwa-razy-wiecej-zaszprycowanych-niz-niezaszczepionych/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Choina niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 21:44
Czy sprawa falszywywgo proroka wyjdzie w gazetach na jaw.Ten Komunistyczny pseudopapiez brał udział w mordach rytualnych.W lesie belgijskim urządzili sobie polowanie na dzieciach.Zabijajac niewinne dzieci ,skorwysyny obcinali genitalia dzieci jako trofeum.W Rzymie spędziłem kilka lat jako funkcjonariusz .Ale co się dowiedziałem to sienie mieści w głowie Dziwisz jest masonom 33 .stopnia.Zdradzil nas a wszyscy mówią, że jest homo i lubi chłopaków Co nas czeka nie poddawać śie nagonce Zdrajcow.I dobrze codziennie otworzyć oczy naStworce Jemu chwala u Czesc,i uwielbienieTo wam mówi stary wyga z ABWu.Zdrajcow rozliczymy to ich ostatnie dni.Chawala Wielkiej Polsce..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 21:51
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowopłowy Szarłat napisał(a): belgia. w szpitalach ponad dwa razy więcej zaszczepionych niż niezaszczepionych, oczywiście wpływa na to procent wyszczepienia, ale w polsce wg akwizytorów koncernów, leżą sami niezaszczepieni, no cud

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-12-14/belgia-w-szpitalach-ponad-dwa-razy-wiecej-zaszczepionych-niz-niezaszczepionych/?ref=aside_najnowsze





Podaj jaka jest śmiertelność w Belgii , dla ułatwienia dodam że mniejsza niż u nas w niejednym województwie ,
np . lubelskim .



No Lucuś, znowu odlot zaliczyłeś! Ty chyba tak specjalnie się podkładasz, żeby nam radochę sprawić :)
No to masz tu Lucuś dane: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/belgium/

Lucuś, dziecko drogie, wyczepiona wzorowo Belgia ma gorsze wskaźniki niz Polska ( bo na szczęście jeszcze nie jesteśmy tak dobrze wyczepieni). Jak weźmiesz z tabelki ilość zgonów na 1 mln mieszkańców to Belgia ma gorszy rezultat od Polski! A u nas liczą 3-4 razy za dużo, bo zaliczają nawet jak umarłeś na coś innego, a w szpitalu covida złapałeś. Sam jaśnie panujący wicepremier Gliński o tym mówił, więc nie zaprzeczysz.
Rzuć tu Lucuś okiem w tabelkę: https://www.worldometers.info/coronavirus/ . I znowu wszystkie twoje teorie legły w gruzach. Ciekawe czy jesteś w stanie to zrozumieć.

Twój fan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
14 grudnia 2021r. o 21:57
~~Fan Lucka napisał(a): Rzuć tu Lucuś okiem w tabelkę: https://www.worldometers.info/coronavirus/ . I znowu wszystkie twoje teorie legły w gruzach. Ciekawe czy jesteś w stanie to zrozumieć.

Twój fan.

Podobno Lucek już rolę ćwiczy, więc raczej nie odpowie.
Ale jeśli znalazłby chwilę, to zapewne odpowie fachowo: ty nieczuły, zacofany foliarzu - znowu potwierdziłeś skuteczność szczepionek ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do kabaretu Lucka niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 21:57
Ten wasz Lucjan to powinien w jakimś kabarecie się zatrudnić , ciągle powołuje się na dane i osoby nie mające nic wspólnego z nauką a jedynie z szeleszczącymi banknotami i nie mające nic wspólnego z prawdziwym naukowcami a jednocześnie Ciągle pisze że że kto przeczy jego teoriom to jest ciemniak i zaprzecza nauce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.