Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedna ofiara śmiertelna i 81 nowych zakażeń w powiecie
~~Ciemnobursztynowa Fasola niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 19:07
~~Sinoniebieska Morwa napisał(a):






Przecież to nie jest covidowy szpital...

serio w to uwierzyliście nagranie? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Morwa niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 19:08
BRAUN UJAWNIA LISTE POSŁÓW KTÓRZY PODPISALI USTAWĘ O DYSKRYMINACJI SANITARNEJ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 grudnia 2021r. o 19:47
Horus napisał(a): głombie...
czepiasz się zwykłej literówki a pamiętasz jak sam pisałeś ''inbecylu''? ;D
popatrz teraz kmiocie jak cię widzą pisząc o tobie w kpiącym tonie jaki to ty byłeś ''opozycjonista''

wypisz -wymaluj twój idol jaruś ...
godzinka na komendzie i do domu bo szkoda zachodu na pionka...;D



Bolesławiec , miasto w czołówce ilości komunistów , nawet Ty nie komunista oceniasz opozycjonistów jak oni ,
zaraziłeś się nienawiścią od nich do ludzi Solidarności .
Strasznie zaraźliwy ten czerwony wirus .




Dopisane 14.12.2021r. o godz. 19:47:

Januszek - " Przypadki zachorowań na VAIDS wywołane szczepionką nasilające się z powodu masowych szczepień przeciw covid ." to jest wklejka tytułu artykułu poleconego przez Niecierpka , do bystrych nie należysz , nie ma żadnego czepiania się
literówek .

https://vaccinedamage.news/2021-12-10-vaccine-induced-vaids-rising-mass-covid-vaccination.html?_x_tr_sl=auto&
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 grudnia 2021r. o 20:12
nie pierdziel tu ułomie o jakiejś tam mojej ''nienawiści'' do ''s''
ja po prostu krytycznie podchodzę do tego jak wykorzystała do swoich celów naiwnych ludzi ...
jak poprzez swoje działania przyczyniła się w znacznym stopniu do pewnej zapaści gospodarczej Polski ...
jak uwłaszczała się na majątku narodowym ...
jak ludzie z jej kierownictwa dochodzili do fortun materialnych ...

a o tym ''wirusie''
ja nie czytam bzdetów o jakichś tam odmianach wirusa bo ty tu jesteś ''ekspertem''
dlatego nie słyszałem i nie czytałem o jakimś vaisie...
wiesz dlaczego?
bo wiem że za tydzień ,może miesiąc zacznie się pisać o kolejnej ''mutacji'' a w mojej głowie nie ma miejsca na śmieci w jakich ty się babrzesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 grudnia 2021r. o 20:27
Horus napisał(a): nie pierdziel tu ułomie o jakiejś tam mojej ''nienawiści'' do ''s''
ja po prostu krytycznie podchodzę do tego jak wykorzystała do swoich celów naiwnych ludzi ...
jak poprzez swoje działania przyczyniła się w znacznym stopniu do pewnej zapaści gospodarczej Polski ...
jak uwłaszczała się na majątku narodowym ...
jak ludzie z jej kierownictwa dochodzili do fortun materialnych ...

a o tym ''wirusie''
ja nie czytam bzdetów o jakichś tam odmianach wirusa bo ty tu jesteś ''ekspertem''
dlatego nie słyszałem i nie czytałem o jakimś vaisie...
wiesz dlaczego?
bo wiem że za tydzień ,może miesiąc zacznie się pisać o kolejnej ''mutacji'' a w mojej głowie nie ma miejsca na śmieci w jakich ty się babrzesz...;D



Janusz , konkrety , fakty , nazwiska solidaruchów , nie słowotok bez ładu i składu .
Jak do tej pory wymieniłeś tylko solidarucha Geremka , nie zapomnij o solidaruchu Twoim idolu Tusku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 grudnia 2021r. o 20:30
twój brat założył odpowiedni do tego temat...
tam kieruj swoje żale i prośby...;D
to temat o wirusie...a więc jak najbardziej do ciebie pasuje...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 grudnia 2021r. o 20:46
Horus napisał(a): twój brat założył odpowiedni do tego temat...
tam kieruj swoje żale i prośby...;D
to temat o wirusie...a więc jak najbardziej do ciebie pasuje...;D



Przecież piszę o wirusie , czerwonym wirusie który zostałeś zarażony .
Nie martw się Twój wirus jest uleczalny , zmień Twojego lekarza Urbana a wszystko będzie dobrze .

Tu jest też temat o ofiarach groźniejszego wirusa , nie życzę aby Ciebie dopadł , tego tematu unikasz jak ognia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
14 grudnia 2021r. o 20:48
M21W2 napisał(a):
" Kochałam ją. Zmarła nagle - wierząc, że pokona COVID-19 siłą charakteru
COVID-19 zabrał właśnie moją przyjaciółkę. Udusiła się pod respiratorem. Nie chciała się szczepić. Słuchała tych, którzy w szczepionkach widzą zagrożenie. Dlaczego nie ufamy nowoczesnej medycynie? Skąd w nas tak silne przekonanie, że system chce nas zniszczyć? "

Jeszce kiedyś nakręcą serial z tych twoich łzawych historii ;)
Mam nadzieję, że zagrasz w nim główną rolę - bohaterskiego lekarza na emeryturze ratującego zacofanych folarzy ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza