Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
NIK miażdży program rewitalizacji Bolesławca
~~Rdzawozłota Męczennica niezalogowany
21 grudnia 2021r. o 18:21
~~Ewa napisał(a): Wywalić na zbity pysk tą mądrale z Ratusza zabrać natychmiast podwyżkę

Dajcie Piotrusiowi spoko, on niewiele może. Każdy kumaty wie że musi szukać sojuszników do zbliżających się wyborów ( ostatnio chciał być senatorem), a wy chcecie żeby nadzorował U. M.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Gajowiec niezalogowany
21 grudnia 2021r. o 18:23
~~Ja napisał(a): To teraz prezydencik ,księgowi i cała klika powinni oddać co ukradli

Gdyby ten komentarz dotyczył Nowogrodźca to już by były zabezpieczane materaiły dowodowe w postaci adresu IP. Tak że ten...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cgf niezalogowany
21 grudnia 2021r. o 19:08
No brawi tak sie kręci interesy z ratuszem , przy okazji cis tam wpadnie , rewitaluzacja a to dobre.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
21 grudnia 2021r. o 19:16
~~Bladozielony Gajowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ja napisał(a): To teraz prezydencik ,księgowi i cała klika powinni oddać co ukradli

Gdyby ten komentarz dotyczył Nowogrodźca to już by były zabezpieczane materaiły dowodowe w postaci adresu IP. Tak że ten...


Przecież Relich tylko dla tego zapisał się do Ziobry żeby straszyć sądami ludzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
21 grudnia 2021r. o 20:15
~~Bladozielony Gajowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ja napisał(a): To teraz prezydencik ,księgowi i cała klika powinni oddać co ukradli

Gdyby ten komentarz dotyczył Nowogrodźca to już by były zabezpieczane materaiły dowodowe w postaci adresu IP. Tak że ten...

To jak to inaczej nazwać ???gdzie niby są te pieniądze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Milin niezalogowany
21 grudnia 2021r. o 20:20
~~Ja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladozielony Gajowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ja napisał(a): To teraz prezydencik ,księgowi i cała klika powinni oddać co ukradli

Gdyby ten komentarz dotyczył Nowogrodźca to już by były zabezpieczane materaiły dowodowe w postaci adresu IP. Tak że ten...
To jak to inaczej nazwać ???gdzie niby są te pieniądze


Pieniędzy niech szuka NIK. A ten komentarz to był przytyk do innego samorządowca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowa Fasola niezalogowany
21 grudnia 2021r. o 20:37
KADENCYJNOŚĆ OD ZARAZ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Schabowy po lubelsku niezalogowany
21 grudnia 2021r. o 21:32
Jak sobie pomyślę że artysta rządzi już 20 lat, to się słabo robi. Wyobrażacie sobie jaki to musi być układ medialno biznesowo urzędniczy? Toż to pokolenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.