Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwa nowe zakażenia w powiecie, 117 ofiar epidemii w Polsce
~~Anty_ciemnogród niezalogowany
11 stycznia 2022r. o 15:52
"... porównał sytuację w Polsce do tej we Włoszech. - Tam jest 200 tysięcy przypadków dziennie, ale umiera 100, 170 osób.

U nas mamy 11 tysięcy przypadków i 500, 600 osób - podał.

W poniedziałek Włochy odnotowały ponad 101 tysięcy przypadków zakażeń (w niedzielę ponad 155 tysięcy) i 227 zgonów (w niedzielę 157)."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 stycznia 2022r. o 16:42
Horus napisał(a): widzisz kmiocie jaki ci ból sprawia to że ja jednego dnia nie spędziłem w partii a ty musiałeś zakopać pod gruszą książeczkę by wnusio nie poznał prawdy o dziadziu?
dlaczego nigdy nie napiszesz ile to lat spędziłeś w PZPR?
przecież nawet twój brat pisał tu że tez jesteś ''dzieckiem komuny''

różnica między mną a tobą jest taka że ja żyłem w systemie a ty w nim tkwiłeś do chwili kiedy pojawiło się coś co mogło ci przynieść profity ...
a tu dupa...mieszkanka ci nie dali ani jedni ani drudzy ...;D
a taki niby z ciebie zasłużony ''opozycjonista'' :D :D :D



Oj ośle , ośle , nawet jak 1000 razy napisze że nie dostałem mieszkania w 1976 r bo odmówiłem wstąpienia do partii ty tumanie i tak będziesz pisał brednie wyssane z brudnego palucha .

Pamiętam jak o tobie pisano - brudas , czyżby to była prawda ? .



Dopisane 11.01.2022r. o godz. 16:42:

Tępy Januszku to nie temat o mnie , masz odwagę ze mną porozmawiać , jestem do dyspozycji .
Tchórzu klawiaturowy , jak miałeś szansę to byłeś cichutki i potulny jak aniołek , nawet wystawiłem ci po nim dobrą opinie .
Okazuje się że jesteś zwykłym dwulicowcem , tchórz oko w oko , bohater przy klawiaturze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
11 stycznia 2022r. o 17:56
Janusz albo już całkiem odjeżdżasz od rzeczywistości , zaczynasz manipulować wbijając powoli klina między mnie a Lutka ,
wpisu z „dzieckiem komuny” użyłem tylko i wyłącznie do ciebie chcąc przetestować jak reagujesz ,
A ty oczywiście wylewnie zacząłeś mieszać .
Wiec jeszcze raz dobitnie zapytam , jesteśmy dziećmi komuny ??? / w komunistycznych czasach wychowani???
A niby taki bystrzacha jesteś ??


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 stycznia 2022r. o 18:09
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a)



Oj ośle , ośle , nawet jak 1000 razy napisze że nie dostałem mieszkania w 1976 r bo odmówiłem wstąpienia do partii ty tumanie i tak będziesz pisał brednie wyssane z brudnego palucha .

Pamiętam jak o tobie pisano - brudas , czyżby to była prawda ? .
Dopisane 11.01.2022r. o godz. 16:42:Tępy Januszku to nie temat o mnie , masz odwagę ze mną porozmawiać , jestem do dyspozycji .
Tchórzu klawiaturowy , jak miałeś szansę to byłeś cichutki i potulny jak aniołek , nawet wystawiłem ci po nim dobrą opinie .
Okazuje się że jesteś zwykłym dwulicowcem , tchórz oko w oko , bohater przy klawiaturze .

jesteś mistrzem w pisaniu o sobie legend więc możesz nawet pisać o tym nawet tysiące razy ...
ale zapytaj swojego kolesia ''solidarucha'' dlaczego ja wolałem robic sobie od podstaw własne mieszkanie niz liczyć na mieszkanie ''patronackie'' gdzie warunkiem było zapisanie się do ''s'' lub ZMS-U

ja zawsze miałem swoje zdanie i nie potrzebna mi była jakakolwiek ideologia ...
swój ''socjal(izm ) zawsze opierałem na tym co potrafię zrobić własnymi rękoma
a ty dupku nie raz pisałeś o mnie jako o ''komuchu'' więc nie roń tu teraz łez jak to ja cię krzywdzę tą czy inną opinią ...

pisano o mnie ''brudas''? ;D kto tak pisał ?
a ty kmiocie pisałeś o tym ile to płytek i rygipsów położyłem u PanaM
dlaczego zamknąłeś swoją kłamliwą japę kiedy zapytałem ci tu na forum ile w końcu tego było?
jesteś łgarzem i takim pozostaniesz durny kmiocie ...;D

nie pisz mi tu o odwadze przed spotkaniem z tobą bo to nie brak odwagi a obrzydzenie przed takim jak ty mnie od tego powstrzymuje...
gdzie to byłem cichutki i potulny?
gdyby tak było w istocie to dzisiaj pieprzony oszuście pisałbyś do mnie w innym tonie a że wprost w te twoje kaprawe ,fałszywe oczy mówiłem ci prawdę jak widzę ciebie i twoich kolesi z ''s'' dzisiaj tu jęczysz i lamentujesz ...
wystarczyło mi kilka minut poobserwowania ciebie ,posłuchania tego co mówisz by wiedzieć że przy tobie nie należy zbyt wiele mówić jeśli chodzi o pewne sprawy ...nie pomyliłem się i moja zwykła ostrożność dzisiaj procentuje ...nawet tym że dopisujesz jak wyżej jakieś kolejne swoje fantazje ...;D
PanM był mniej ostrożny no i skończył tym że poświęciłeś mu nawet temat o ''fałszywym koledze'' ;D

ale mali ludzie ,ludzie prostaccy czyli tacy jak ty , właśnie tak robią ...
zrobiłeś to ty ,zrobił tak kiedyś twój koleżka zakładając temat o Falco ...
co z tego wyszło?
to że okazało się jakimi jesteście dur,nia,mi ...;D


Dopisane 11.01.2022r. o godz. 18:08:

Jurko61 napisał(a): Janusz albo już całkiem odjeżdżasz od rzeczywistości , zaczynasz manipulować wbijając powoli klina między mnie a Lutka ,
wpisu z „dzieckiem komuny” użyłem tylko i wyłącznie do ciebie chcąc przetestować jak reagujesz ,
A ty oczywiście wylewnie zacząłeś mieszać .
Wiec jeszcze raz dobitnie zapytam , jesteśmy dziećmi komuny ??? / w komunistycznych czasach wychowani???
A niby taki bystrzacha jesteś ??


jakiego znowu ''klina''?
mam gdzieś jakie są między wami relacje...;D
gdzie ja czymś manipuluję ?...opieram się tylko na waszych wpisach i tym jak jeden broni idioty.z.mów drugiego ...
nie świruj mi tu teraz że to był jakiś ''test'' :D
ja was też ''testuję '' ;D wystarczy wpis o ''solidaruchu'' a już lucuś zaczyna lamenty...
wystarczy wpis o twoim ''faterlandzie '' a ty już reagujesz...

Jurek ...prawdziwy z ciebie ''kolumb'' ;D
odkryłeś że ''wszyscy jesteśmy dziećmi komuny'' ;D

prawdziwy ''bystrzak'' z ciebie ;D


Dopisane 11.01.2022r. o godz. 18:09:

wrócę po ''Tak jest'' Morozowskiego ...;D
teraz szybciutko by cos mi nie umknęło ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 stycznia 2022r. o 18:45
Jurko61 napisał(a): Janusz albo już całkiem odjeżdżasz od rzeczywistości , zaczynasz manipulować wbijając powoli klina między mnie a Lutka ,
wpisu z „dzieckiem komuny” użyłem tylko i wyłącznie do ciebie chcąc przetestować jak reagujesz ,
A ty oczywiście wylewnie zacząłeś mieszać .
Wiec jeszcze raz dobitnie zapytam , jesteśmy dziećmi komuny ??? / w komunistycznych czasach wychowani???
A niby taki bystrzacha jesteś ??





Jurek , ten NIKT jest tak podły że na wszystko jego stać , jednego nigdy nie osiągnie , nie jest w stanie poróżnić mnie z
nikim a tym bardziej z Tobą .
Jedyne co potrafi to w podły sposób atakuje tych co mają podobne do mnie poglądy .
Nie zwracaj uwagi na wpisy o mnie , mnie to nie rusza , piszę o nim pachołek komunistyczny , wiesz zapewne dla czego , wściekłe ataki na Solidarność i ludzi z nią związanych podobne do propagandy Urbana i dziennikarzy Trybuny Ludu .
Znam wielu byłych komunistów , znam ich dzieci , w większości obecnie to wartościowi ludzie , ten pachołek
do pięt im nie dorasta .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 stycznia 2022r. o 19:34
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a)




Jurek , ten NIKT jest tak podły że na wszystko jego stać , jednego nigdy nie osiągnie , nie jest w stanie poróżnić mnie z
nikim a tym bardziej z Tobą .
Jedyne co potrafi to w podły sposób atakuje tych co mają podobne do mnie poglądy .
Nie zwracaj uwagi na wpisy o mnie , mnie to nie rusza , piszę o nim pachołek komunistyczny , wiesz zapewne dla czego , wściekłe ataki na Solidarność i ludzi z nią związanych podobne do propagandy Urbana i dziennikarzy Trybuny Ludu .
Znam wielu byłych komunistów , znam ich dzieci , w większości obecnie to wartościowi ludzie , ten pachołek
do pięt im nie dorasta .



jesteś podły ...;D
jesteś podły dupku bo jednego dnia siedziałeś z kimś przy jednym stole ,piłeś jego koniak a następnego dnia pisałeś o nim jaki to z niego ''fałszywy kolega'' :D
pisałem tu wcześniej że gdzieś daleko w tyle mam wasze braterskie relacje...
jeden i drugi żyje w odrealnionym własnym ''światku'' i to mnie jedynie bawi budząc jednocześnie pewne politowanie ...
tyle że Jurek więcej osiągnął w życiu niż ty lucusiu...chłopie małorolny...;D
napisz mi tu kmiotku kogo to ja tu tak atakuję?
zamknij więc ta swoją kłamliwą japę i nie wypowiadaj się za innych ...

''wściekłe ataki na ''s''?
nie ma w nich kmiocie żadnej wściekłości tylko opisywanie prawdy czym się ta ''s'' stała''

gdzie ta ich obrona robotników którzy dzisiaj lewo łączą koniec z końcem bo podniesiono im opłaty do granic nieprzyzwoitości?
dlaczego ''solidaruchy'' milczą kiedy obcina się nawet górnicze emerytury?
gdzie pochowali się dudy i jego kolesie kiedy do Polski jadą całe transporty węgla z ''matuszki rasiji''? ;D
odpowiesz czy jak zwykle zamkniesz japę? ;D

znasz komuchów i ich dzieci ?
wcale mnie to nie dziwi ...przecież to twoi kolesie ...''swoi'' ;D
kiedyś twoi kolesie pili z takimi wódeczkę w Magdalence a ty im podobnym -''wartościowym '' ;D ściskasz dłonie...;D

chorągiewa ...;D
ja jeśli uważam kogoś za wroga za jego zachowanie , nie bratam się z takim ...
stąd tak cię nie lubię ...;D
mnie lucusiu nie kupisz za kilogram tańszych truskawek ...;D
bujaj się dwulicowcu ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwony Migdałowiec niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 12:57
bo szpitale teraz nie leczą .... to umieralnia i źródło dodatkowej kasy z covida.... dla nich pandemia niech trwa wiecznie .... szpital nagle ma kase na remonty .... a inni umierają bez dostepu do leczenia .... no to są statystyki straszaki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 stycznia 2022r. o 13:27
właśnie ...
kto jednak się nad tym poważnie zastanawia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza