Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Inflacja z kolejnym rekordem, ceny żywności szokują, tarcze antyinflacyjne nieskuteczne
~~Perłowa Czarnuszka niezalogowany
7 stycznia 2022r. o 21:53
~~Atramentowy Pierwiosnek napisał(a): Popatrzyłem sobie na średnią płacę w roku 2015, średnią płacę teraz. porównałem sobie ceny chleba w 2015 roku, też według danych GUS-u, i danych teraz. Jeśli weźmiemy średnią płacę no to okazuje się, że w 2015 roku można było kupić 1 800 bochenków chleba, a teraz niespełna 1 500.

I tak za dużo 1500 tych chlebów nawet nie zjesz tylko się zmarnują. Myślę że by wystarczyło max 30 jeden dziennie.
30*6 = 180zł. Czyli wypłata 180zł powinna być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Limnantes niezalogowany
7 stycznia 2022r. o 22:24
Dodatkowo wespół - zespół z rządem banki okradają obywateli z ich oszczędności, utrzymując praktycznie zerowe oprocentowanie depozytów, podczas, gdy niemal już w kilka godzin po podwyżce stóp przez RPP potrafią podnieść oprocentowanie kredytów. Banki to po inflacji drugi narodowy złodziej. Podobno "ogolono" w ten sposób Polaków już na 100 mld zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adrian niezalogowany
7 stycznia 2022r. o 22:54
Te śmieszne tarcze inflacyjne to tylko dolewanie oliwy do ognia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Grzybień niezalogowany
8 stycznia 2022r. o 4:05
Inflacja szaleje. Ceny żywności rosną z dnia na dzień. Co robi rząd? - Obniżymy VAT na produkty spożywcze .Poseł PiS Kazimierz Smoliński. poinformował o kolejnym pomyśle: cenach regulowanych na podstawowe produkty żywnościowe ,chleb, cukier, mąka ,olej ,ryż ,mleko.


Fajny pomysł, dzieci będą miały okazję na własnej skórze poznać jak było za komuny. Teraz nie wierzą ,że tak mogło być. Następnie będą kartki a na końcu Kaczyński ogłosi stan wojenny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Nawłoć niezalogowany
8 stycznia 2022r. o 6:45
Czy stare kartki będą honorowane? Bo kilka znalazłam w szufladzie dziadka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~alter niezalogowany
8 stycznia 2022r. o 9:00
~~Rdzawozłoty Nawłoć napisał(a): Czy stare kartki będą honorowane? Bo kilka znalazłam w szufladzie dziadka.


Nie będą , nowe będą z krzyżem i orłem w koronie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Szczypiorek niezalogowany
8 stycznia 2022r. o 10:07
Te bydalki rozwalą tą polske do końca. Będzie dno zobaczycie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jakto niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 8:05
Jak można łatać inflację, która jest skutkiem rozdawnictwa rozdając jeszcze więcej dodrukowanego hajsu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.