Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Inflacja z kolejnym rekordem, ceny żywności szokują, tarcze antyinflacyjne nieskuteczne
~~Oliwkowozielony Jaskier niezalogowany
7 stycznia 2022r. o 18:37
Trzeba znów dodrukować papierów i rozdać je w całości pisstaruchom, pissebixom i piskarynom! To na pewno pomoże!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
7 stycznia 2022r. o 18:44
~~Sinoniebieska Brzoza napisał(a): A ja się cieszę że wszystko drożeje. Za po przedniej władzy nawaliłem kasy to teraz się z tego śmieje. Był po prawny czas na zarabianie to było zarabiać a nie jęczeć że jest źle. Dla mnie PiS może być nawet sto lat, mi wystarczyło osiem po przednich na ułatwienie sobie bytu. Pozdro dla narzekaczy.


Za tą twoją kasę to za pół roku kupisz worek pszenicy.
Może ci jeszcze zostanie na papier toaletowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Mamutowiec niezalogowany
7 stycznia 2022r. o 18:48
~~Normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): Jak pogonimy PIS to drożyzna zniknie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.
I znowu bedzie ciepła woda w kranie, a wtedy...
... a wtedy to benzyna to już ku,,a, moze być nawet i po 7 zł :)


Kochane PISiory, ani kroku wstecz. Wyższa inflacja, obcinane emerytury. Tak trzymać ! Suweren nie jest zbyt lotny, ale wartość pieniądza zna. Suweren ma gdzieś wszystkie wasze podłości, byleby sam miał kasę na zapełnienie michy. Gdy tej kasy zabraknie lub będzie świstkiem papieru, runie gliniany kolos dobrej zmiany. I dokona się to rękami suwerena. Dokąd wy wtedy bedziecie spyerdalać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
7 stycznia 2022r. o 18:56
Nie będę już przypominał co mówiłem o "przyciskach niskie ceny żywności" bo przecież wszyscy wiecie, że takich przycisków nie ma, a gdyby były to zawsze bym je wciskał gdy byłem premierem.
Przypomnę za to co mówiłem o paliwie i podatkach:
- „Obniżenie akcyzy przyniesie ulgę jedynie tym, którzy zużywają najwięcej paliwa, czyli najlepiej zarabiającym”
- „Nie da się obniżyć podatków”.
Ale jest jedna rzecz którą udało mi sie obniżyć. Ta zasiłek pogrzebowy - udało sie obniżyć o 40%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Runianka niezalogowany
7 stycznia 2022r. o 19:01
~~Bławatkowa Wierzba napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sinoniebieska Brzoza napisał(a): A ja się cieszę że wszystko drożeje. Za po przedniej władzy nawaliłem kasy to teraz się z tego śmieje. Był po prawny czas na zarabianie to było zarabiać a nie jęczeć że jest źle. Dla mnie PiS może być nawet sto lat, mi wystarczyło osiem po przednich na ułatwienie sobie bytu. Pozdro dla narzekaczy.


Za tą twoją kasę to za pół roku kupisz worek pszenicy.
Może ci jeszcze zostanie na papier toaletowy.


I na zeszyt w linie...
żeby nad ortografią popracować ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jest rozwiązanie niezalogowany
7 stycznia 2022r. o 19:08
Jak ktoś zarabia 12 tys. i płacze, że straci przez Polski Ład
to niech zmieni pracę na mniej płatną. Wtedy mu dołożą ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Halyna niezalogowany
7 stycznia 2022r. o 19:53
Drogie ...ki nic mnie tak nie cieszy jak dotkliwa troska waszego Wodza o wasz dobrobyt . Teraz, to nigdy glosowaliscie na nich , macie swoj PiS .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Limnantes niezalogowany
7 stycznia 2022r. o 20:28
POLSKA W RUINIE!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima