Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zobaczcie gdzie spotkacie puszki stacjonarne WOŚP w Bolesławcu
~~Brunatnoszary Kielichowiec niezalogowany
8 stycznia 2022r. o 17:54
~~ i Ciebie napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowa Szałwia napisał(a): Owsiak - nie zobaczyć ani złotówki ode mnie!


daj pisowi śmieciu !
to nie są pieniądze dla Owsiaka, zrozum to! Chyba ze to dla Ciebie za trudne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Kuningamia niezalogowany
8 stycznia 2022r. o 18:35
~~Brunatnoszary Kielichowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ i Ciebie napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Fioletowa Szałwia napisał(a): Owsiak - nie zobaczyć ani złotówki ode mnie!


daj pisowi śmieciu !
to nie są pieniądze dla Owsiaka, zrozum to! Chyba ze to dla Ciebie za trudne.



jurek nie dam abyś nie stracił na nowym nieładzie, marca sam sobie opłać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Kuningamia niezalogowany
8 stycznia 2022r. o 18:37
~~Beżowobrązowa Kuningamia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Kielichowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ i Ciebie napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Fioletowa Szałwia napisał(a): Owsiak - nie zobaczyć ani złotówki ode mnie!


daj pisowi śmieciu !
to nie są pieniądze dla Owsiaka, zrozum to! Chyba ze to dla Ciebie za trudne.



jurek nie dam abyś nie stracił na nowym nieładzie, marca sam sobie opłać


dla donaldowych pełowski zer i śmieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielona Gęsiówka niezalogowany
8 stycznia 2022r. o 18:37
~~Brunatnoszary Kielichowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ i Ciebie napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Fioletowa Szałwia napisał(a): Owsiak - nie zobaczyć ani złotówki ode mnie!


daj pisowi śmieciu !
to nie są pieniądze dla Owsiaka, zrozum to! Chyba ze to dla Ciebie za trudne.



W zgodzie z prawdą należałoby napisać, że to są pieniądze nie tylko dla Owsiaka. Każda fundacja czyli jej funkcjonariusze i szefowie żyją z tych pieniędzy, które zbiorą. Owsiakowa fundacja też. Jest pytanie - ile przejadają na własne potrzeby i czy jest to akceptowalna kwota. W przypadku Owsiaka wątpliwości budzi jego ciężka walka, żeby nie ujawniać danych finansowych WOŚP. Czego się tak bał? W 2018 roku na wynagrodzenia WOŚP wydała 2,9 mln zł przy obrotach około 140 mln zł. Całkowie koszty administracyjne około 6 mln zł. Czy to za dużo?
Moim zdaniem akceptowalne kwoty i nie ma raczej problemu przejadania środków.
Dla mnie Owsiak jest nieakceptowalny z powodów innych niż finansowe. Powiedzmy ogólnie, żeby nie wchodzić w szczegóły, nie akceptuje Owsiaka ze względów kulturowych. I jego chamstwa, zwłaszcza w ostatnich latach.
Ale każdy robi, jak chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Kuningamia niezalogowany
8 stycznia 2022r. o 18:44
~~Jaskrawozielona Gęsiówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Kielichowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ i Ciebie napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Fioletowa Szałwia napisał(a): Owsiak - nie zobaczyć ani złotówki ode mnie!


daj pisowi śmieciu !
to nie są pieniądze dla Owsiaka, zrozum to! Chyba ze to dla Ciebie za trudne.



W zgodzie z prawdą należałoby napisać, że to są pieniądze nie tylko dla Owsiaka. Każda fundacja czyli jej funkcjonariusze i szefowie żyją z tych pieniędzy, które zbiorą. Owsiakowa fundacja też. Jest pytanie - ile przejadają na własne potrzeby i czy jest to akceptowalna kwota. W przypadku Owsiaka wątpliwości budzi jego ciężka walka, żeby nie ujawniać danych finansowych WOŚP. Czego się tak bał? W 2018 roku na wynagrodzenia WOŚP wydała 2,9 mln zł przy obrotach około 140 mln zł. Całkowie koszty administracyjne około 6 mln zł. Czy to za dużo?
Moim zdaniem akceptowalne kwoty i nie ma raczej problemu przejadania środków.
Dla mnie Owsiak jest nieakceptowalny z powodów innych niż finansowe. Powiedzmy ogólnie, żeby nie wchodzić w szczegóły, nie akceptuje Owsiaka ze względów kulturowych. I jego chamstwa, zwłaszcza w ostatnich latach.
Ale każdy robi, jak chce.

~~Jaskrawozielona Gęsiówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Kielichowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ i Ciebie napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Fioletowa Szałwia napisał(a): Owsiak - nie zobaczyć ani złotówki ode mnie!


daj pisowi śmieciu !
to nie są pieniądze dla Owsiaka, zrozum to! Chyba ze to dla Ciebie za trudne.



W zgodzie z prawdą należałoby napisać, że to są pieniądze nie tylko dla Owsiaka. Każda fundacja czyli jej funkcjonariusze i szefowie żyją z tych pieniędzy, które zbiorą. Owsiakowa fundacja też. Jest pytanie - ile przejadają na własne potrzeby i czy jest to akceptowalna kwota. W przypadku Owsiaka wątpliwości budzi jego ciężka walka, żeby nie ujawniać danych finansowych WOŚP. Czego się tak bał? W 2018 roku na wynagrodzenia WOŚP wydała 2,9 mln zł przy obrotach około 140 mln zł. Całkowie koszty administracyjne około 6 mln zł. Czy to za dużo?
Moim zdaniem akceptowalne kwoty i nie ma raczej problemu przejadania środków.
Dla mnie Owsiak jest nieakceptowalny z powodów innych niż finansowe. Powiedzmy ogólnie, żeby nie wchodzić w szczegóły, nie akceptuje Owsiaka ze względów kulturowych. I jego chamstwa, zwłaszcza w ostatnich latach.
Ale każdy robi, jak chce.


zgadzam sie.
on z tego żyje i to naprawdę w luksusie. jak by niczego nie ukrywał to by ze wszystkiego się rozliczył co do złotówki.no ale zakupi z 5 respiratorów i tępaki szczęśliwe i stopy mu liżą za jego dobroczynność cudzymi pieniędzmi hahahaha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Pierwiosnek niezalogowany
8 stycznia 2022r. o 19:08
Pisiory zabrały głos. Nikt was już nie słucha. Mamy dość waszego ładu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Kokornak niezalogowany
8 stycznia 2022r. o 19:10
Nie będą nami manipulować
Młodzieży nie daj się
Jelenie w terenie
Najnowszy zawód lewacki to aktywista
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Kokornak niezalogowany
8 stycznia 2022r. o 19:15
Lepiej byście napisali, gdzie spotkać puszki Tadka ze Toruniu, więcej POżytku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.