Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
481 ofiar w kraju, 50 nowych zakażeń w powiecie
~~Ciemnopiwna Rzeżucha niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 19:18
Dlaczego zawzięte Szczepany mają kłopoty z myśleniem ,jakimkolwiek myśleniem , z logicznym myśleniem , wyciąganiem wniosków , z obserwacją świata .Rozumiem że polecieli dać sobie wpompować ten preparat za który nikt nie odpowiada bo im telewizor kazał, jednostki o najniższym IQ .Ale widząc ich fanatycznie trzymanie się kłamstw i manipulacji dochodzę do wniosku że grafen musiał dokonać dodatkowych spustoszeń w ich i tak pustych głowach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gonzales niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 19:18
M21W2 napisał(a): PRL-ku , jest bez znaczenia co zrobię , kopiuj - wklej , czy własnymi słowami piszesz to samo , nic nie rozumiesz lub nie chcesz zrozumieć .
Co do badań Omikron w RPA , naukowcy z Europy przestrzegają przed nadmiernym optymizmem . średnia wieku w krajach Afryki jest znacznie niższa niż w Europie .
Osobiście chciałbym aby tak było jak zbadali Amerykanie , co do linku , tłumacz przetłumaczy , wklej .


I o to się właśnie rozchodzi!
Żeby starych bezużytecznych dziadów wykończyć.
I tak trzymać. Mam na nierobów pracować?
65 lat i do piachu , a nie, bezproduktywnie zużywać tlen i wydalać dwutlenek węgla.
Limit wydalania wam się skończył!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 19:20
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Czyli nie będziesz mi bił brawo?
To moje przechorowanie nic nie warte. A liczyłem na medal za walkę z rozprzestrzeniającą się zarazą :(Dopisane 14.01.2022r. o godz. 18:57:Czyli tylko szczypawki ci w głowie, z tym przechorowaniem pewnie blefowałeś nie?
Sprawdzałeś kto da się nabrać :D



Biję brawo mojej córce , po ciężkim przechorowaniu po sześciu miesiącach zaszczepiła się mówiąc , tato obym nigdy więcej nie przeszła tego ponownie .
Opiekowała się córką wnuczka , przechodziła chorobę bardzo łagodnie , też się zaszczepiła widząc co przeszła mama .
Nie blefowałem z przechorowaniem , nie wiem kiedy chorowałeś , powtarzam nikogo nie zmuszam do szczepień , wierzę w szczepienia i dlatego polecam i promuję .

Kilka postów wyżej pisał Pan,że jednak jest za obowiązkiem.Niech się Pan ogarnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 stycznia 2022r. o 19:20
Na zakończenie dyskusji odniosę się krótko do wypowiedzi Fana , wstęp Twojego wpisu , piorunujący , zwala z nóg .
Leżąc przypominam , żyjemy w Polsce w Europie .
O tym co w Polsce i UE dyskutujmy .

Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 19:41
M21W2 napisał(a): Na zakończenie dyskusji odniosę się krótko do wypowiedzi Fana , wstęp Twojego wpisu , piorunujący , zwala z nóg .
Leżąc przypominam , żyjemy w Polsce w Europie .
O tym co w Polsce i UE dyskutujmy .

Dobranoc



Lucuś, dziecko drogie. Wziąłeś trzy szpryce tego samego preparatu co na antypodach! Czyżbyś sugerował, że oni maja inne czepionki? Jakieś teorie spiskowe tu rozpowszechniasz. Tego się po tobie nie spodziewałem!
A może po prostu, jak zwykle, nie rozumiesz co czytasz i nie pojmujesz, co piszesz.
To leż sobie :) Czepinka się błogo po ciele rozlewa, zmarszcz ki znikają, sny o raju czepionkowym przychodzą. Śpij Lucuś, śpij dziecko. Im dalej od klawiatury, tym lepiej.

Twój fan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielona Gęsiówka niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 19:50

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 stycznia 2022r. o 19:55
~~Jaskraworuda Rozplenica napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwonawa Cebulica napisał(a)
A co to błaźnie z Dolnych Młynów znaczy ; skoczkowie cienkie bolki?. A ty czego w sporcie dokonałęś? Siedzisz w zapierdziałym fotelu całymi dniami i w każdym temacie robisz się ekspertem. Bufonie śmierdzący.


jasne że cienkie bolki...;D
tak jak biatloniści .łyżwiarze ,koszykarze ,cykliści itd.itd.
i tak jak kopacze ''szmacianki'' ;D
jedynie europejski i światowy poziom prezentują ''szczypiorniści'' i siatkarze...
w jakim to temacie robię za ''eksperta''?

a w czym ty jesteś ekspertem zapyziały knocie? ;D
zauważyłeś kmiocie że coraz mniej mnie tu interesuje to forum i takie jak ty głąby?
a ty skąd piszesz?
ze Spółdzielczej?...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A co w USA niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 20:14
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.