Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
481 ofiar w kraju, 50 nowych zakażeń w powiecie
18442
PIS-PO-PRL
14 stycznia 2022r. o 18:43
ps. Kupowałeś coś na straganie medonetu? Wspierałeś swoich naukowców, czy tak za darmoszke sobie ich czytasz :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Rozplenica niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 18:47
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwonawa Cebulica napisał(a): W Bolcu jest szpital psychiatryczny ,dlaczego się pan do niego nie uda ? i nie poprosi o leczenie , pan ewidentnie ma coś z głową , jeśli w ogóle pan ją ma , bo może zamiast niej jakiś szaman przeszczepił panu telewizor



Oklepane żałosne slogany , to specjalność moich adwersarzy - czemu mnie to nie dziwi , rok mija w pan i panu
podobni na tą samą nutę , żenada .

a ty oszołomie co robisz tu dzień w dzień? ..ta sama piSSlamsko-propagandowa nuta...;D więc co jęczysz?

za godzinkę meczyk polskich szczypiornistów ...poluzuj gumę w kalesonach ,obejrzyj sobie ...
ci reprezentują solidny poziom nie jak twoi skoczkowie ...cienkie bolki ...;D

A co to błaźnie z Dolnych Młynów znaczy ; skoczkowie cienkie bolki?. A ty czego w sporcie dokonałęś? Siedzisz w zapierdziałym fotelu całymi dniami i w każdym temacie robisz się ekspertem. Bufonie śmierdzący.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
14 stycznia 2022r. o 18:49
Piłkarze w kopaną też cienkie bolki :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 stycznia 2022r. o 18:54
PRL-ku , jest bez znaczenia co zrobię , kopiuj - wklej , czy własnymi słowami piszesz to samo , nic nie rozumiesz lub nie chcesz zrozumieć .
Co do badań Omikron w RPA , naukowcy z Europy przestrzegają przed nadmiernym optymizmem . średnia wieku w krajach Afryki jest znacznie niższa niż w Europie .
Osobiście chciałbym aby tak było jak zbadali Amerykanie , co do linku , tłumacz przetłumaczy , wklej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
14 stycznia 2022r. o 18:57
Czyli nie będziesz mi bił brawo?
To moje przechorowanie nic nie warte. A liczyłem na medal za walkę z rozprzestrzeniającą się zarazą :(


Dopisane 14.01.2022r. o godz. 18:57:

Czyli tylko szczypawki ci w głowie, z tym przechorowaniem pewnie blefowałeś nie?
Sprawdzałeś kto da się nabrać :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 stycznia 2022r. o 19:10
PIS-PO-PRL napisał(a): Czyli nie będziesz mi bił brawo?
To moje przechorowanie nic nie warte. A liczyłem na medal za walkę z rozprzestrzeniającą się zarazą :(Dopisane 14.01.2022r. o godz. 18:57:Czyli tylko szczypawki ci w głowie, z tym przechorowaniem pewnie blefowałeś nie?
Sprawdzałeś kto da się nabrać :D



Biję brawo mojej córce , po ciężkim przechorowaniu po sześciu miesiącach zaszczepiła się mówiąc , tato obym nigdy więcej nie przeszła tego ponownie .
Opiekowała się córką wnuczka , przechodziła chorobę bardzo łagodnie , też się zaszczepiła widząc co przeszła mama .
Nie blefowałem z przechorowaniem , nie wiem kiedy chorowałeś , powtarzam nikogo nie zmuszam do szczepień , wierzę w szczepienia i dlatego polecam i promuję .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
14 stycznia 2022r. o 19:13
tak, znamy historię córki

ale ja i tak na oklaski czekam. Mam nadzieję że się wyrobisz w miarę szybko, bo zaraz spadam ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucuś wiecznie młody niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 19:16
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Czyli nie będziesz mi bił brawo?
To moje przechorowanie nic nie warte. A liczyłem na medal za walkę z rozprzestrzeniającą się zarazą :(Dopisane 14.01.2022r. o godz. 18:57:Czyli tylko szczypawki ci w głowie, z tym przechorowaniem pewnie blefowałeś nie?
Sprawdzałeś kto da się nabrać :D



Biję brawo mojej córce , po ciężkim przechorowaniu po sześciu miesiącach zaszczepiła się mówiąc , tato obym nigdy więcej nie przeszła tego ponownie .
Opiekowała się córką wnuczka , przechodziła chorobę bardzo łagodnie , też się zaszczepiła widząc co przeszła mama .
Nie blefowałem z przechorowaniem , nie wiem kiedy chorowałeś , powtarzam nikogo nie zmuszam do szczepień , wierzę w szczepienia i dlatego polecam i promuję .

Lucuś, a tobie już się skóra poprawiła po czepieniach? Będziesz gładki jak pupa niemowlaka :)
Lucek, wiecznie młody! Tak czepiona dobrze działa. Niedługo Lucuś, jak będziesz chciał wódkę kupić, to poproszą ciebie o dowód osobisty. To po czwartym czepieniu.
A lasso sobie w medonecie zamówiłeś? No chłopie, to teraz będziesz 300% chłopa. Wyczepiony z lassem na ... ok, wiemy na czym. Co ty na to Lucuś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza