Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
900 złotych mandatu dla kierowcy, który zlekceważył ograniczenie prędkości na autostradzie
~~Afi niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 13:13
Mam pytanie....to co to za droga nazywana autostrada na ktorej jest ograniczenie ciagle do 110km/h ....bardziej to by pasowalo na ekspresowke lub landowke niz na autostrade....minimum 130km/h powinno byc jak w Niemczech....ale kase trzeba zdzierac z ludzi skoro porozdawalo sie nie chcacym nigdzie pracowac ludziom....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 13:17
~~Złocistozielona Daglezja napisał(a): ~~Miedzianoczerwona Czubatka napisał(a): Ale łoją chamy. Kiedy my ich rozliczymy za ten zamordyzm ?
Kiedy powiesimy ich na rynku dla przykładu. Jak Janosik łupił to go za żebro powiesili.
A zaraz złodzieje w białych kołnierzykach mnie oskarżą o mowę nienawiści.

To ciebie ku.wa trzeba powiesić dla przykładu .
Po mieście też latasz 100kmph? a zwłaszcza w strefie zamieszkania co nie ? I wy..ne na matki z dziećmi ..
Te stawki już za poprzedniej władzy powinny być wprowadzone . Ale masz rację na idiotów drogowych to najwyższe mandaty nie pomogą .


Czubie, na autostradzie 150km/h to duża prędkość? Walnij się w ten pusty łeb.
Ty jesteś pewnie ten gościu w białej fabii co to całą drogę z Lwówka jedzie 40km/h ciągnąc za sobą sznur samochodów.
Te śmiecie pisowskie będą z nas ściągać kasę jak się tylko da. Mandatami podatkami i innymi haraczami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 13:19
Coś z tymi postami nie tak. To miało być do daglezji.

Czubie, na autostradzie 150km/h to duża prędkość? Walnij się w ten pusty łeb.
Ty jesteś pewnie ten gościu w białej fabii co to całą drogę z Lwówka jedzie 40km/h ciągnąc za sobą sznur samochodów.
Te śmiecie pisowskie będą z nas ściągać kasę jak się tylko da. Mandatami podatkami i innymi haraczami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 stycznia 2022r. o 13:24
~~Afi napisał(a): Mam pytanie....to co to za droga nazywana autostrada na ktorej jest ograniczenie ciagle do 110km/h ....bardziej to by pasowalo na ekspresowke lub landowke niz na autostrade....minimum 130km/h powinno byc jak w Niemczech....ale kase trzeba zdzierac z ludzi skoro porozdawalo sie nie chcacym nigdzie pracowac ludziom....


całkowicie się z tym zgadzam ...
po co mi 160 KM jak muszę nawet na tej ''autostradzie '' męczyć silnik?

po co mi tyle mocy jak nawet w mieście często mamy ograniczenia do 30km?

a przecieŻ ludzie mają samochody gdzie moc jest 200 czy 300 KM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 stycznia 2022r. o 14:17
Zdecydowanie popieram poskramianie piractwa drogowego.
Jednak przy okazji wylano dziecko z kąpielą. Kary za niektóre drobne wykroczenia wyraźnie wskazują że intencje ustawodawcy idą w kierunku drenażu kieszeni.
Ograniczenie na autostradzie do 110 km/h też jest zaprzeczeniem pewnej logiki autostradowej.Moim zdaniem 130 km/h w zupełności by wystarczyło. Ze względu na brak pasa awaryjnego i tylko dwa pasy nie możemy liczyć na takie przyzwolenie jakie mają Niemcy na swoich .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Powój niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 14:21
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Afi napisał(a): Mam pytanie....to co to za droga nazywana autostrada na ktorej jest ograniczenie ciagle do 110km/h ....bardziej to by pasowalo na ekspresowke lub landowke niz na autostrade....minimum 130km/h powinno byc jak w Niemczech....ale kase trzeba zdzierac z ludzi skoro porozdawalo sie nie chcacym nigdzie pracowac ludziom....


całkowicie się z tym zgadzam ...
po co mi 160 KM jak muszę nawet na tej ''autostradzie '' męczyć silnik?

po co mi tyle mocy jak nawet w mieście często mamy ograniczenia do 30km?

a przecieŻ ludzie mają samochody gdzie moc jest 200 czy 300 KM

To niech mają mniejsze. Jedź do Norwegii to pieszo do domu wrócisz. Jedź do Czech to zobaczymy jak pokozaczysz. G.ó.w.n.o. kogo obchodzi moc silnika. Przepis jest przepis i trzeba go przestrzegać. Statystycznie na 100 wypadków w Polsce ginie najwięcej osób. Czemu? Sam sobie odpowiedz.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 stycznia 2022r. o 15:57
PanM napisał(a): Zdecydowanie popieram poskramianie piractwa drogowego.
Jednak przy okazji wylano dziecko z kąpielą. Kary za niektóre drobne wykroczenia wyraźnie wskazują że intencje ustawodawcy idą w kierunku drenażu kieszeni.
Ograniczenie na autostradzie do 110 km/h ////Gdyby było 130 km na godz to przekroczyłby prędkość o 19 km i mandat 100 zł. A ta niby autostrada ma takie ograniczenia jak dobra droga między miastami. On przekroczył przepisy a przepisy przekroczyły zdrowy rozsądek.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kmicic niezalogowany
15 stycznia 2022r. o 7:27
Policja sobie powinna wystawić mandat, bo mierzyła prędkość radiowozu. Który dodatkowo nie spełniał w tym momencie kryteriów pojazdu uprzywilejowanego. Tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza