Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ogromny wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce w ciągu ostatniej doby, zmarło 377 osób
~~Mateusz M niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 21:50
Wszystkim którzy się wąchają czy się wyszczepić czy nie ,polecam teksty panów M21W2 , Armagedona i Cynamonowego Astera na tym portalu .Jeśli chcecie być tacy sami i mieć takie same problemy z myśleniem i logicznym wyciąganiem wniosków to się wyszczepcie . Decyzja należy do was
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 21:56
~~Pinochet napisał(a): A nie pomyślałeś dupku o odsłuchaniu pacjenta i diagnozie? Po jaki h...wysyłać kogoś na lipny test i zamykać ewentualnie w areszcie domowym bez szans na leczenie


Lekarz w razie stwierdzenia uzasadnionego podejrzenia koronowirusa wysyła na test, taka procedura żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się zakażeń covid19.

Nie areszt domowy... a izolacja 10 dniowa, to czas w którym masz wyzdrowieć :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 22:01
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): A nie pomyślałeś dupku o odsłuchaniu pacjenta i diagnozie? Po jaki h...wysyłać kogoś na lipny test i zamykać ewentualnie w areszcie domowym bez szans na leczenie


Lekarz w razie stwierdzenia uzasadnionego podejrzenia koronowirusa wysyła na test, taka procedura żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się zakażeń covid19.

Nie areszt domowy... a izolacja 10 dniowa, to czas w którym masz wyzdrowieć :)))

a więc walka z ludźmi w obronie wirusa.Stąd te 200000 nadmiarowych zgonów.Jak można wyzdrowieć w domu bez szans na leczenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 22:05
~~pinochet napisał(a): a więc walka z ludźmi w obronie wirusa.Stąd te 200000 nadmiarowych zgonów.Jak można wyzdrowieć w domu bez szans na leczenie.


Odpowiedź sobie dlaczego tak dużo nadmiarowych zgonów, dlaczego służba zdrowia jest sparaliżowana.
Odsyłam do wywiadu z dyrektorem szpitala na konkurencyjnym portalu, tam masz odpowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 22:17
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Perłowoszara Dąbrówka napisał(a): Ja teraz leże bo boli mnie gardło i mam katar. To też covid?


Musisz udać się na test, pójdź po skierowanie do swojej przychodni.
A nie pomyślałeś dupku o odsłuchaniu pacjenta i diagnozie? Po jaki h...wysyłać kogoś na lipny test i zamykać ewentualnie w areszcie domowym bez szans na leczenie

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 22:18
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Perłowoszara Dąbrówka napisał(a): Ja teraz leże bo boli mnie gardło i mam katar. To też covid?


Musisz udać się na test, pójdź po skierowanie do swojej przychodni.

Sam idź kur.....głąbie na test glupoty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 22:20
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): A nie pomyślałeś dupku o odsłuchaniu pacjenta i diagnozie? Po jaki h...wysyłać kogoś na lipny test i zamykać ewentualnie w areszcie domowym bez szans na leczenie


Lekarz w razie stwierdzenia uzasadnionego podejrzenia koronowirusa wysyła na test, taka procedura żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się zakażeń covid19.

Nie areszt domowy... a izolacja 10 dniowa, to czas w którym masz wyzdrowieć :)))

Kur....wyzdrowieć bez udzielenie pomocy zostawiaja samych do pacjentów i później tyle zgonów bo nie szczepieni ekspert kur....znalazł się doradcy krec ....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 22:21
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): A nie pomyślałeś dupku o odsłuchaniu pacjenta i diagnozie? Po jaki h...wysyłać kogoś na lipny test i zamykać ewentualnie w areszcie domowym bez szans na leczenie


Lekarz w razie stwierdzenia uzasadnionego podejrzenia koronowirusa wysyła na test, taka procedura żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się zakażeń covid19.

Nie areszt domowy... a izolacja 10 dniowa, to czas w którym masz wyzdrowieć :)))

a więc walka z ludźmi w obronie wirusa.Stąd te 200000 nadmiarowych zgonów.Jak można wyzdrowieć w domu bez szans na leczenie.

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.