Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedna ofiara śmiertelna w powiecie, 375 w kraju
~~Spopielały Zawilec niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 18:02
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
19 stycznia 2022r. o 18:20
Lucek, co powiesz na temat powyższego filmiku? Antyszczepionkowcy we Francji?? I do tego profesor?? - nawet nie wiem, ile klas trzeba mieć, by zostać profesorem ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 18:56
~~Ciemnopiwna Rzeżucha napisał(a): Pani Sekretarz ONZ Christiana Figueres już 4 lata temu udzieliła wywiadu w którym powiedziała " Jest nacisk systemu aby pilnie zmniejszyć ilość ludzi na świecie ". Jest ten wywiad w necie po angielsku .tutaj daje link do audycji z przed 4 lat po polsku w której ten wywiad jest omawiany i pokazany .
Jeśli do tego dodamy dokumenty fundacji Rockefellerów z 2008 roku w których wyraźnie jest napisane o planowanej pseudo pandemi aby wyszczepić i dzięki temu zdepopulować ilość ludzi na planecie oraz dziesiątki innych wypowiedzi i dokumentów, to dla myślących sprawa jest czytelna.I nie jest to żadna teoria spiskowa te dokumenty są i te wywiady są ,mimo że gdy zaczęła się cała akcja to zaczęto je gwałtownie usuwać ale jak wiadomo w internecie nic nie ginie. Tu link do audycji
https://youtu.be/VEkxjxGwjIw

Tylko ten durny Naród wyszczepiony powiedzą że fejk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 stycznia 2022r. o 18:58
qwax_ napisał(a): Lucek, co powiesz na temat powyższego filmiku? Antyszczepionkowcy we Francji?? I do tego profesor?? - nawet nie wiem, ile klas trzeba mieć, by zostać profesorem ;)



Nic nie powiem , profesorowie antyszczepy powtarzają to od ponad roku , nic nowego .
Tacy są nie tylko we Francji są w każdym kraju , łącznie z Polską .
Stanowią ok. 10% wszystkich profesorów związanych z wirusologią .

Taki filmik oglądałem chyba z rok temu , moje trzy klasy wystarczyły aby zrozumieć to czego Ty nigdy nie
jesteś w stanie pojąć .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Rzeżucha niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 19:03
qwax_ napisał(a): Lucek, co powiesz na temat powyższego filmiku? Antyszczepionkowcy we Francji?? I do tego profesor?? - nawet nie wiem, ile klas trzeba mieć, by zostać profesorem ;)


Super że tę relację znalazłeś miałem ją na Fejsie ale zanim ją opublikowałem usunęli ,wiadomo , ludzie mają być ciemni i prawdy nie znać ,ma być tylko to co telewizor powie to jest demokracja i wolność słowa cholera. , o/c/e/n/z/u/r/u/j/ą nawet największe sławy medyczne jeśli będą mówić nie po ich myśli a puszczą w telewizji jakieś medyczne miernoty o których pies z kulawą nogą by nie słyszał gdy by nie zrobiono z nich pseudo ekspertów.
Lucek nic nie odpowie albo odpowie że to fejk albo foliarstwo ,płaskoziemstwo itd . bo to się nie zgadza z tym co mu telewizor zaprogramował pod czaszką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 stycznia 2022r. o 19:06
Qwax , co Ty na to , pewnie nic nie wiesz o powikłaniach po Covid .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Powojnik niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 19:12
Przestańcie w końcu przekonywać tego całego Lucjana ,tłumaczenie jemu cokolwiek to jak tłumaczenie ślepemu od urodzenia jak wyglądają kolory .Nigdy nie pojmie i nie zrozumie brakuje mu pewnych zwojów mózgowych ,będzie klepał w kółko to co mu się nagrało z telewizora i wyszukiwał tekstów które się z tym zgadzają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 19:12
qwax_ napisał(a): Lucek, co powiesz na temat powyższego filmiku? Antyszczepionkowcy we Francji?? I do tego profesor?? - nawet nie wiem, ile klas trzeba mieć, by zostać profesorem ;)


Znachor z łocic słucha tylko profesorów sponsorowanych przez kowidomafię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.