Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Test na wymarzony kraj

~~anonim niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 1:35
Żeby nie sprowadzać całej dyskusji do tych rowerów, powiem że nie wszystko u nas takie kaprawe jakby chciał widzieć PanM, znany apologeta prl-u.
Przykład z naszego podwórka, zaczęła mnie denerwować studzienka dudniąca pod oknami. Dzwonię do wodociągów, zgłaszam sprawę.
I...nastawiam się na czekanie, kolejne telefony, monity, pisma.
Jakież było moje zdumienie gdy po kilku dniach podjeżdża ekipa z wodociągów i wymienia studzienkę. Studzienka rewelacja, zero hałasu.
Może to jeszcze nie "ten kraj wymarzony", ale żeby tak na jeden anonimowy telefon...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 stycznia 2022r. o 11:42
~~anonim napisał(a): Żeby nie sprowadzać całej dyskusji do tych rowerów, powiem że nie wszystko u nas takie kaprawe jakby chciał widzieć PanM, znany apologeta prl-u.
Przykład z naszego podwórka, zaczęła mnie denerwować studzienka dudniąca pod oknami. Dzwonię do wodociągów, zgłaszam sprawę.
I...nastawiam się na czekanie, kolejne telefony, monity, pisma.
Jakież było moje zdumienie gdy po kilku dniach podjeżdża ekipa z wodociągów i wymienia studzienkę. Studzienka rewelacja, zero hałasu.
Może to jeszcze nie "ten kraj wymarzony", ale żeby tak na jeden anonimowy telefon...

Ok , studzienka zrobiona. Brawo. Wszystkie prywatne firmy pracuj obsługują ludzi , sprzedają wykonują usługi stosując się do wymogów administracji.
A jak sprawa się ma w urzędach ? Proszę sobie odpowiedzieć samemu.
CO do rowerów -- to pewien symbol narodowej mentalności. Zaprezentowany w filmiku jako " Modlitwa Polaka".
Niestety nie tylko rowery ale nadal ginie papier toaletowy , żarówki i wszelakie drobiazgi pozostawione w zasięgu rąk naszych patriotów.
Wystarczy prześledzić wpisy wielu anonimowych adwersarzy a wyłoni się z nich przede wszystkim zawiść , egoizm syndrom nienawistnika. Zatem to nie ja a mentalność rodaków zastygła w oparach PRLu.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
25 stycznia 2022r. o 12:07
No i nie dowiem się gdzie nie kradną.
Chyba wszystkie kraje tego świata przyjęły polskich katolików i teraz wszędzie jest tak samo :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
25 stycznia 2022r. o 12:25
PIS-PO-PRL napisał(a): No i nie dowiem się gdzie nie kradną.

Myśl człowieku, myśl.
Gdzie nie kradną? Zacznij od tego, gdzie kradną - tam, gdzie najwięcej krzyczą.
Poszedł PanM to toalety, a tam papieru niet - jacyś Polacy zdradziecko zaj...li (no bo kto??)
Mało ci jeszcze przykładów?? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
25 stycznia 2022r. o 12:49
Zwracam honor
Przepraszam
GUpio pytałem
Teraz chytam ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bez PiS niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 13:55
PO-PRL to mój ulubiony fan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 14:58
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~anonim napisał(a): Żeby nie sprowadzać całej dyskusji do tych rowerów, powiem że nie wszystko u nas takie kaprawe jakby chciał widzieć PanM, znany apologeta prl-u.
Przykład z naszego podwórka, zaczęła mnie denerwować studzienka dudniąca pod oknami. Dzwonię do wodociągów, zgłaszam sprawę.
I...nastawiam się na czekanie, kolejne telefony, monity, pisma.
Jakież było moje zdumienie gdy po kilku dniach podjeżdża ekipa z wodociągów i wymienia studzienkę. Studzienka rewelacja, zero hałasu.
Może to jeszcze nie "ten kraj wymarzony", ale żeby tak na jeden anonimowy telefon...

Ok , studzienka zrobiona. Brawo. Wszystkie prywatne firmy pracuj obsługują ludzi , sprzedają wykonują usługi stosując się do wymogów administracji.
A jak sprawa się ma w urzędach ? Proszę sobie odpowiedzieć samemu.
CO do rowerów -- to pewien symbol narodowej mentalności. Zaprezentowany w filmiku jako " Modlitwa Polaka".
Niestety nie tylko rowery ale nadal ginie papier toaletowy , żarówki i wszelakie drobiazgi pozostawione w zasięgu rąk naszych patriotów.
Wystarczy prześledzić wpisy wielu anonimowych adwersarzy a wyłoni się z nich przede wszystkim zawiść , egoizm syndrom nienawistnika. Zatem to nie ja a mentalność rodaków zastygła w oparach PRLu.

Ale zmienia, zmienia się na lepsze. Wychodzimy z oparów prl-u PanieM
Tylko patrzeć, a "płytkarz" sam z siebie zaproponuje wystawienie faktury ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 stycznia 2022r. o 18:37
~~anonim napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~anonim napisał(a): Żeby nie sprowadzać całej dyskusji do tych rowerów, powiem że nie wszystko u nas takie kaprawe jakby chciał widzieć PanM, znany apologeta prl-u.
Przykład z naszego podwórka, zaczęła mnie denerwować studzienka dudniąca pod oknami. Dzwonię do wodociągów, zgłaszam sprawę.
I...nastawiam się na czekanie, kolejne telefony, monity, pisma.
Jakież było moje zdumienie gdy po kilku dniach podjeżdża ekipa z wodociągów i wymienia studzienkę. Studzienka rewelacja, zero hałasu.
Może to jeszcze nie "ten kraj wymarzony", ale żeby tak na jeden anonimowy telefon...

Ok , studzienka zrobiona. Brawo. Wszystkie prywatne firmy pracuj obsługują ludzi , sprzedają wykonują usługi stosując się do wymogów administracji.
A jak sprawa się ma w urzędach ? Proszę sobie odpowiedzieć samemu.
CO do rowerów -- to pewien symbol narodowej mentalności. Zaprezentowany w filmiku jako " Modlitwa Polaka".
Niestety nie tylko rowery ale nadal ginie papier toaletowy , żarówki i wszelakie drobiazgi pozostawione w zasięgu rąk naszych patriotów.
Wystarczy prześledzić wpisy wielu anonimowych adwersarzy a wyłoni się z nich przede wszystkim zawiść , egoizm syndrom nienawistnika. Zatem to nie ja a mentalność rodaków zastygła w oparach PRLu.

Ale zmienia, zmienia się na lepsze. Wychodzimy z oparów prl-u PanieM
Tylko patrzeć, a "płytkarz" sam z siebie zaproponuje wystawienie faktury ;)

Tak to prawda . Firma montuje u mnie rolety i fakturę uznają za swój obowiązek. Jednak Polska to nie tylko prywatne firmy. To także budżetówka i miliony " bogobojnych " obywateli.
Zatem pozostaje nam czekać aż pierwszy rower w nienaruszonym stanie przetrwa pod domem samotną noc.
Aż wejdziemy do publicznej toalety a tam będzie pachniało i wszystko będzie ok.
Aż gdy zgubimy telefon i znalazca zadzwoni do nas z informacją .
Pozdrawiam.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.