Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprawdziliśmy, czy lokalni politycy się zaszczepili...
~~Heniu niezalogowany
26 stycznia 2022r. o 13:28
Wójt Nalazek u mnie jest przegrany. Żałuję, że na niego głosowałem. Szczepił się - jego sprawa, ale za tekst, że nie ma innej metody obrony to lekko ujmując bezczelna niewiedza lub celowe kłamstwo. Dlaczego nie mówi się o zdrowym trybie życia, o witaminach, o regularnych badaniach, o odejściu od alkocholu i papierosów, o zdrowym jedzeniu, o lekach zwalczających wirusa... Przegrałeś Gościu !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Cebulica niezalogowany
26 stycznia 2022r. o 13:30
~~Heniu napisał(a): Wójt Nalazek u mnie jest przegrany. Żałuję, że na niego głosowałem. Szczepił się - jego sprawa, ale za tekst, że nie ma innej metody obrony to lekko ujmując bezczelna niewiedza lub celowe kłamstwo. Dlaczego nie mówi się o zdrowym trybie życia, o witaminach, o regularnych badaniach, o odejściu od alkocholu i papierosów, o zdrowym jedzeniu, o lekach zwalczających wirusa... Przegrałeś Gościu !!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
26 stycznia 2022r. o 13:31
~~Heniu napisał(a): Wójt Nalazek u mnie jest przegrany. Żałuję, że na niego głosowałem. Szczepił się - jego sprawa, ale za tekst, że nie ma innej metody obrony to lekko ujmując bezczelna niewiedza lub celowe kłamstwo. Dlaczego nie mówi się o zdrowym trybie życia, o witaminach, o regularnych badaniach, o odejściu od alkocholu i papierosów, o zdrowym jedzeniu, o lekach zwalczających wirusa... Przegrałeś Gościu !!!

No i chodzenie w kagancu i wdychanie swoich wydzielin-mogl dodać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~T niezalogowany
26 stycznia 2022r. o 13:39
Problem nie jest wtedy kiedy się szczepi, problem będzie wtedy kiedy Pan X czy Y przestanie się szczepić. W Wielkiej Brytanii już sprawdzili iż poziom przeciwciał po trzech dawkach po upływie kilku miesiący jest dużo mniejszy niż przed zaszczepieniem. No jeżeli ktoś napisze że producent w 10 miesiący mógł to sprawdzić jak się organizm ludzki zachowa po 3/4 czy 5 dawkach lub wtedy kiedy ktoś zaniecha regularnego szczepienia to gratuluję logicznego myślenia. Prawdziwy wysyp epidemii dopiero się zacznie jak producent powie że 4 lub 5 dawka jest nie wskazana a powoli już tak zaczyna mówić. Kurcze ale ludzie zaczną znowu chorować a przecież firmy farmaceutyczne chcą żebyśmy byli zdrowi (ironia).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
26 stycznia 2022r. o 13:50
~~Heniu napisał(a): Wójt Nalazek u mnie jest przegrany. Żałuję, że na niego głosowałem. Szczepił się - jego sprawa, ale za tekst, że nie ma innej metody obrony to lekko ujmując bezczelna niewiedza lub celowe kłamstwo. Dlaczego nie mówi się o zdrowym trybie życia, o witaminach, o regularnych badaniach, o odejściu od alkocholu i papierosów, o zdrowym jedzeniu, o lekach zwalczających wirusa... Przegrałeś Gościu !!!

I w punkt szacunek za komentarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
26 stycznia 2022r. o 13:52
~~T napisał(a): Problem nie jest wtedy kiedy się szczepi, problem będzie wtedy kiedy Pan X czy Y przestanie się szczepić. W Wielkiej Brytanii już sprawdzili iż poziom przeciwciał po trzech dawkach po upływie kilku miesiący jest dużo mniejszy niż przed zaszczepieniem. No jeżeli ktoś napisze że producent w 10 miesiący mógł to sprawdzić jak się organizm ludzki zachowa po 3/4 czy 5 dawkach lub wtedy kiedy ktoś zaniecha regularnego szczepienia to gratuluję logicznego myślenia. Prawdziwy wysyp epidemii dopiero się zacznie jak producent powie że 4 lub 5 dawka jest nie wskazana a powoli już tak zaczyna mówić. Kurcze ale ludzie zaczną znowu chorować a przecież firmy farmaceutyczne chcą żebyśmy byli zdrowi (ironia).

I w punkt szacunek za komentarz również.Brawo w końcu coś mądrego napisane jednak są ludzie myślący nie tylko omotani i nawiedzeni zaszczepiency.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Agrest niezalogowany
26 stycznia 2022r. o 13:54
~~Heniu napisał(a): Wójt Nalazek u mnie jest przegrany. Żałuję, że na niego głosowałem. Szczepił się - jego sprawa, ale za tekst, że nie ma innej metody obrony to lekko ujmując bezczelna niewiedza lub celowe kłamstwo. Dlaczego nie mówi się o zdrowym trybie życia, o witaminach, o regularnych badaniach, o odejściu od alkocholu i papierosów, o zdrowym jedzeniu, o lekach zwalczających wirusa... Przegrałeś Gościu !!!


Bo ludzie myślą że jak mają otyłość, palą, piją
ale się zaszczepią to będą żyć wiecznie i wszystko jak prowadzili się do tego pory idzie w zapomnienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Firletka niezalogowany
26 stycznia 2022r. o 14:15
~~Heniu napisał(a): Wójt Nalazek u mnie jest przegrany. Żałuję, że na niego głosowałem. Szczepił się - jego sprawa, ale za tekst, że nie ma innej metody obrony to lekko ujmując bezczelna niewiedza lub celowe kłamstwo. Dlaczego nie mówi się o zdrowym trybie życia, o witaminach, o regularnych badaniach, o odejściu od alkocholu i papierosów, o zdrowym jedzeniu, o lekach zwalczających wirusa... Przegrałeś Gościu !!!

Oj głupsi, głupiś gościu. Nie jeden tak mówił i dzisiaj go już nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza