Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

€ ratunkiem dla Polaków

22745
oprych
8 kwietnia 2023r. o 19:45
oprych napisał(a): Estonia chyba od x lat ma euro a inflację miała większą niż w Polsce.
A oprocentowanie kredytów to wynik wewnętrznych przepisów każdego z państwa.
A to że mamy durne prawo to już inna bajka....



Większość Europejczyków kredyty brała że stałą stopą procentową.
U nas banki nie ostrzegały kredytobiorców jakie mogą być skutki potencjalnej inflacji i podnoszenia stóp procentowych, na nawet namawiały klientów na zmienną stopę.
Wiem bo sam mam taki kredyt hipoteczny na 20 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
8 kwietnia 2023r. o 19:49
~~PanM napisał(a): Kurła wylogowało mnie coś, dlatego napiszę tutaj: ja to bym się najchętniej zapisał do PZPR, ale już tej partii nie ma, istnieje jakiś jego odpowiednik w Bolesławcu?

Ze swoimi poglądami pasujesz jak ulał do PO. Ograniczenia dla niezaszczepionych,euro,Unia Europejska jako super państwo pod niemieckim przewodem.Wpadnij do fryzjera to Cię wciągnie w bolesławieckie struktury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitna Przylaszczka niezalogowany
8 kwietnia 2023r. o 20:12
Dla tego wszyscy z PZPR teraz jak jeden mąż głosują na PEŁO . Jest jeden wyjątek Piotrowicz się nazywa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 kwietnia 2023r. o 21:16
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~PanM napisał(a): Kurła wylogowało mnie coś, dlatego napiszę tutaj: ja to bym się najchętniej zapisał do PZPR, ale już tej partii nie ma, istnieje jakiś jego odpowiednik w Bolesławcu?

Ze swoimi poglądami pasujesz jak ulał do PO. Ograniczenia dla niezaszczepionych,euro,Unia Europejska jako super państwo pod niemieckim przewodem.Wpadnij do fryzjera to Cię wciągnie w bolesławieckie struktury.

Jak sam widzisz " porozmawialiśmy" . Pewny jesteś że chciałeś rozmawiać na jakikolwiek temat ?
Dobrego jajka.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Pustynnik niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 7:39
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~PanM napisał(a): Kurła wylogowało mnie coś, dlatego napiszę tutaj: ja to bym się najchętniej zapisał do PZPR, ale już tej partii nie ma, istnieje jakiś jego odpowiednik w Bolesławcu?

Ze swoimi poglądami pasujesz jak ulał do PO. Ograniczenia dla niezaszczepionych,euro,Unia Europejska jako super państwo pod niemieckim przewodem.Wpadnij do fryzjera to Cię wciągnie w bolesławieckie struktury.
Jak sam widzisz " porozmawialiśmy" . Pewny jesteś że chciałeś rozmawiać na jakikolwiek temat ?
Dobrego jajka.

Zadajesz publiczne pytanie.Grzecznie odpowiedziałem.Chodzi o fryzjera na Ogrodowej.Chociaz,oprócz PO, Hołownia też by do Ciebie pasował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 kwietnia 2023r. o 8:40
~~Brązoworudy Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pinochet napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~PanM napisał(a): Kurła wylogowało mnie coś, dlatego napiszę tutaj: ja to bym się najchętniej zapisał do PZPR, ale już tej partii nie ma, istnieje jakiś jego odpowiednik w Bolesławcu?

Ze swoimi poglądami pasujesz jak ulał do PO. Ograniczenia dla niezaszczepionych,euro,Unia Europejska jako super państwo pod niemieckim przewodem.Wpadnij do fryzjera to Cię wciągnie w bolesławieckie struktury.
Jak sam widzisz " porozmawialiśmy" . Pewny jesteś że chciałeś rozmawiać na jakikolwiek temat ?
Dobrego jajka.

Zadajesz publiczne pytanie.Grzecznie odpowiedziałem.Chodzi o fryzjera na Ogrodowej.Chociaz,oprócz PO, Hołownia też by do Ciebie pasował.

Wybacz ale taki sposób polemizowania zniechęca oraz prowadzi do konfliktów.
Od dyskutantów w temacie oczekuje się merytorycznych opinii. W tym przypadku w sprawie waluty € w Polsce .
Tak czy nie i dlaczego.



Dopisane 09.04.2023r. o godz. 08:40:

Ty posuwasz się jedynie do wydawania swoich opinii o jednym z internautów. To niczego nie zmienia. Poza tym sam pozostajesz anonimem. Nie oczekuję że się przedstawisz ale skoro decydujesz się atakować nie rób tego zza węgła .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Feliks Wieczorkiewicz niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 8:52
Pytam jeszcze raz. Co ci po tym że ktoś się podpisze? Jesteś naiwniakiem czy zwykłym du/r/ni/em licząc na to? Nie każdy jak kilku z tu obecnych jest chęcią bycia na świeczniku by później być przez takiego jak ty opluwany.
Czy teraz będzie ci lżej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alek Stokłosa niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 9:25
O czym zechcesz ze mną popisać panie? Przelicz mi najniższą krajową na euro i porównaj z zasiłkiem w Niemczech czy Danii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.