Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprawa Dariusza F. i mobbingu w MZGM. Sąd wydał wyrok - radny winny!
~~Rdzawoczerwona Robinia niezalogowany
1 marca 2022r. o 9:05
Pana ruch, Panie Prezydencie Piotrze Roman.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Ambrowiec niezalogowany
1 marca 2022r. o 9:05
To po uprawomocnieniu się wyroku radny mandat staracie. Czy będzie się odwoływał, żeby trwać na straży praw niewdzięcznych mieszkańców naszego miasta pobierając nadal dietę radnego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przebiśnieg niezalogowany
1 marca 2022r. o 9:21
Kolejny wyrok skazujący...czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do winy?
Mam nadzieję, że Pan radny zachowa ostatek honoru, o ile wie co to jest, i nie będzie się już odwoływał...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
1 marca 2022r. o 9:41
~~Sczerniała Szarotka 9 listopada 2019r. o 15:37
ludzie czy wy nie widzicie że Pani niby poszkodowana , daleka rodzina załatwia sobie sprawy rodzinne, mam nadzieję że organy to wyjaśnią i Pan Darek zacznie pozywać ją i dyrekcje MZGM za takie szopki i dostanie spore odszkodowanie za takie wymysły !
Darek trzymam kciuki bo jestem pewna że wszystko się wyjaśni.
Zgłoś do moderacji

widzisz ''szarotko''...;D
warto było trzymać kciuki? ;D

czy lokalny ''car'' skomentuje wyrok?
czy obecny skazany do dzisiaj jest na L-4 bo z tego co pamiętam zaraz po kontroli zapadł ''na chorobę'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwony Grab niezalogowany
1 marca 2022r. o 10:11
Mam nadzieję, że w trybie natychmiastowym wyleci z rady miasta i przestanie brać nasze pieniądze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman niezalogowany
1 marca 2022r. o 10:23
~~Kasztanowoczerwony Grab napisał(a): Mam nadzieję, że w trybie natychmiastowym wyleci z rady miasta i przestanie brać nasze pieniądze

To prawy i sprawiedliwy radny ,ma moje poparcie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Perowskia niezalogowany
1 marca 2022r. o 10:56
No to teraz czas ma pozostałych mobberów z owego urzędu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juzek niezalogowany
1 marca 2022r. o 11:01
Może dalej będzie prowadził przedsiębiorstwo z szybami :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.