Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Truciciele na Konradowskiej

~~azalia niezalogowany
9 maja 2022r. o 18:41
Wielokrotnie były zgłaszane prośby do Straży Miejskiej w Bolesławcu o sprawdzenie czym palą w domu nr 44B na ulicy Konradowskiej w Bolesławcu. Nie można wyjść z domu, posiedzieć na balkonie. Z komina wydobywa się drażniący dym, który powoduje bóle głowy, gardła. Raz był patrol Straży, ale chodzili po domach akurat tam, gdzie są zainstalowane piece gazowe. Prosimy o sprawdzenie czym jest palone w tym domu !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr niezalogowany
10 maja 2022r. o 13:11
To prawda... koszmar i jeszcze raz koszmar. Nie ma czym oddychac... dlaczego nikt się tym nie zajmie??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Monika-działkowiec niezalogowany
10 maja 2022r. o 15:05
Jest to naprawdę uciążliwe. Jestem w różnych porach na swojej działce, naprawdę koszmar. Współczuję mieszkańcom, którzy mają to zjawisko na co dzień. Przeczytałam, że trzeba to zgłosić (jeśli Straż Miejska) nie reaguje do WIOŚ - Ochrona Środowiska chyba w Bolesławcu w Starostwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Monika-działkowiec niezalogowany
10 maja 2022r. o 15:26
Bolesławianie wskazali najbezpieczniejszą ulicę w Bolesławcu - jest to ul. Konradowska. Za najbardziej romantyczne miejsce w Bolesławcu Czytelnicy Bolec.Info uznali ul. Konradowską w listopadzie ubiegłego roku... żeby tak pozostało nadal potrzebna jest interwencja służb lokalnych.
Prosimy o pomoc !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarek niezalogowany
10 maja 2022r. o 22:25
Nie wiem czym ci ludzie palą, ale cały czas leci brunatny dym, jakby palili śmieciami. Jest to bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Oglądałem film dokumentalny z Rybnika i lekarze twierdzili, że cząsteczki z takiego dymu powodują raka mózgu.
Mam nadzieję, że straż miejska sprawdzi czym palą. Zatruwają całą okolicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marek niezalogowany
11 maja 2022r. o 8:36
Nie wiem może radny naszego regionu zajął by się tą sprawą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Pigwowiec niezalogowany
11 maja 2022r. o 8:41
~~Marek napisał(a): Nie wiem może radny naszego regionu zajął by się tą sprawą?

Tylko kto nim jest???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~edi niezalogowany
11 maja 2022r. o 11:47
~~Monika-działkowiec napisał(a): Jest to naprawdę uciążliwe. Jestem w różnych porach na swojej działce, naprawdę koszmar. Współczuję mieszkańcom, którzy mają to zjawisko na co dzień. Przeczytałam, że trzeba to zgłosić (jeśli Straż Miejska) nie reaguje do WIOŚ - Ochrona Środowiska chyba w Bolesławcu w Starostwie.

Jak nie przestaną tym świństwem palić to zgłosimy do Ochrony Środowiska w Starostwie Powiatowym. Karę dostanie właściciel domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.