Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie ma chętnych do seminarium w Legnicy - zostanie zamknięte
~~jadzia niezalogowany
20 czerwca 2022r. o 17:01
Módlmy się aby naszego seminarium nie zamknięto ,powinniśmy być dumni że mamy seminarium w naszej diecezji Kochani rodzice jeśli macie chłopców po maturze to proszę rozmawiajcie z nimi może poczują wole Bożą i zdecydują się pójść za głosem Pana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Będziecie płakać niezalogowany
20 czerwca 2022r. o 17:01
Młodzież jest demoralizowana i ogłupiana przez tv i ludziom którym na tym zależy.. Wpaja im się że normą jest brak zasad brak etyki.
Teraz modne są zboczenia typu lgbt i inne zdziczenia. Rodzice którzy w ten sposób wychowują swoje dzieci zdziwią się za kilkanaście lat..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pleban z Pcimia niezalogowany
20 czerwca 2022r. o 17:05
Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga - tak mówił abp Józef Michalik,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jano niezalogowany
20 czerwca 2022r. o 17:27
Mam w rodzinie byłego już księdza. Odszedł, bo już miał dość tego, co się wyprawia na wyższych szczeblach. Liczy się tylko kasa. Jak chcesz mieć spokój, żeby się purpurowy nie czepiał, to w kopercie ma być tyle, żeby stała na kancie. Masz słuchać i wykonywać rozkazy, a nie pajacować w zbawianie ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
20 czerwca 2022r. o 17:33
-Ja też będę księdzem jak mój dziadek i ojciec. Szeptało w kącie na plebani dziecko gosposi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gyf niezalogowany
20 czerwca 2022r. o 17:40
znam dwóch byłych już księży .... niestety to nie jest dla normalnych ludzi .... mają teraz rodziny dzieci ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
20 czerwca 2022r. o 17:47
Dlaczego do 89 roku były pełne kościoły? bo księża nauczali według Jezusa "Idźcie i nauczajcie", po 89 roku zmienili na "Idźcie i wzbogacajcie się ", i mamy co mamy, ludzie odchodzą z kościoła nie od Boga. 12 lat temu leżałem 3 miesiące w szpitalu, raz na początku przyszedł kapelan na salę, zadałem mu pytanie.-Proszę mi powiedzieć, gdybym chciał porozmawiać z Bogiem leżąc na tym łóżku, potrzebny mi do tego pośrednik?.-Nie ale kościół ...... . Z kościoła odszedłem dzięki podobnemu do księdza który mi oczy otworzył. Kto pamięta za komuny pielgrzymki na Jasną Górę, ile pielgrzymów szło z całej Polski do Częstochowy? a teraz co?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
20 czerwca 2022r. o 18:27
NARESZCIE !
Młodzież staje się coraz mądrzejsza i coraz bardziej niezależna.
Nie daje się ogłupiać czarnej "mafii".
A jeżeli młody człowiek chce wierzyć i czcić swojego boga to pośrednicy w sukienkach nie są mu do niczego potrzebni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.