Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ruch Poparcia Janusza Palikota w Bolesławcu
20886
#Jurko61 nieaktywny
25 czerwca 2022r. o 20:13
Jak będzie materiał gotowy dobrze skrojony { ważne by rękawy były wystarczająco długie} pomogę,
z braku tlenu forumowego „Fircyk” pogrzebany , a co ciekawe klakierzy Januszka w szok popadli hi hi hi
komentarzów brak……………D{/d}
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 20:18
Jurunia...ty chyba odniosłeś poważną kontuzję ...
tylko nie wiem czy w dzieciństwie czy tez ostatnio spadłeś z urwiska jakiegoś fjordu...;D
ale po wirtualnym upadku aż tak cię los skrzywdził? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arek niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 20:34
~~Nowy Ruch Palikota napisał(a): Ze względu na przejście poprzedniego zarządcy lokalu na emeryturę Filia została przeniesiona na Ul. Dolne Młyny 52/5 / Petenci przyjmowani są tylko pod drzwiami /
Dyspozytorem nowej lokalizacji jest towarzysz Janusz wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości vel horus ,vel falco tel 881 405 931

Towarzyszu Janusz, nie zawiedźcie.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 20:37
Dobra już PO spotkaniu paniL zamykamy te zastępcze ale POmocne tematy. Możesz coś o mnie wymyśleć. Np. "Mimo programu POpieramy Donka"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
25 czerwca 2022r. o 20:47
~~Horus napisał(a): Jurunia...ty chyba odniosłeś poważną kontuzję ...
tylko nie wiem czy w dzieciństwie czy tez ostatnio spadłeś z urwiska jakiegoś fjordu...;D
ale po wirtualnym upadku aż tak cię los skrzywdził? ;D


Maryjan łogarnij się , raz piszesz w innym temacie żem nikagda w Norwegi nie był ,
A tu „upadek z Fiordu” ………………………D…pa hi he he
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 20:58
ty nawet nie kumasz pisanego tekstu ? ...przecież ci napisałem że ''upadłeś wirtualnie'' ;D
mniej emocji Jurunia...mniej emocji...;D
i nie powtarzaj po raz kolejny błędu ...

Norwegii nie Norwegi...
ach ty ''polaku'' od siedmiu boleści...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
25 czerwca 2022r. o 21:02
Januszeeek , nr 52 , stare budownictwo i jeszcze w kolorze typowo Norweskim ,
a skorupa niebieska czy srebrna twoja ???
mogłem nie pisać z tym kolorem Janusz , jak będziesz teraz wchodził do chałupki ,
skojarzenie nie da spokoju ……………D[/]


Dopisane 25.06.2022r. o godz. 21:02:

Jurko61 napisał(a): ~~Horus napisał(a): Jurunia...ty chyba odniosłeś poważną kontuzję ...
tylko nie wiem czy w dzieciństwie czy tez ostatnio spadłeś z urwiska jakiegoś fjordu...;D
ale po wirtualnym upadku aż tak cię los skrzywdził? ;D


Maryjan łogarnij się , raz piszesz w innym temacie żem nikagda w Norwegi nie był ,
A tu „upadek z Fiordu” ………………………D…pa hi he he

~~Horus napisał(a): ty nawet nie kumasz pisanego tekstu ? ...przecież ci napisałem że ''upadłeś wirtualnie'' ;D
mniej emocji Jurunia...mniej emocji...;D
i nie powtarzaj po raz kolejny błędu ...

Norwegii nie Norwegi...
ach ty ''polaku'' od siedmiu boleści...

A niech będzie że spadłem z Fjordu…………D -:)-:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 21:04
jaki ,jaka, jakie? ...przymiotnik...
czyli ''norweski '' Juruś ...nie Norweski ...;D

a co cię moja ''skorupa'' obchodzi? przecież ty jeździsz przewozami...;D
a twoje passerati w jakim kolorku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza