Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cztery osoby chcą być wójtem Gromadki - połowa to kobiety!
~~Wera niezalogowany
6 lipca 2022r. o 13:38
Rdzawy Tulipanie. Jeżeli ktoś ma dobry zawód to po jakiego licha pcha się , np. na urząd wójta. Przy tym jest do tego jeszcze nie przygotowany. Obrażasz poza tym bezrobotnych , traktując ich jako ludzi gorszej kategorii. Wielu z nich mogłoby rzeczywiście wystartować w wyborach na wójta. Mają odpowiednie wykształcenie. Odpowiednie kwalifikacje - moim zdaniem- na wójta gminy Gromadka ma pani Ewa Potyszko .Zna problemy gminy jak żaden z pozostałych kandydatów. Wybór należy do Was.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia niezalogowany
6 lipca 2022r. o 13:48
~~Wera napisał(a): Rdzawy Tulipanie. Jeżeli ktoś ma dobry zawód to po jakiego licha pcha się , np. na urząd wójta. Przy tym jest do tego jeszcze nie przygotowany. Obrażasz poza tym bezrobotnych , traktując ich jako ludzi gorszej kategorii. Wielu z nich mogłoby rzeczywiście wystartować w wyborach na wójta. Mają odpowiednie wykształcenie. Odpowiednie kwalifikacje - moim zdaniem- na wójta gminy Gromadka ma pani Ewa Potyszko .Zna problemy gminy jak żaden z pozostałych kandydatów. Wybór należy do Was.

Ja uważam , ze Pani Lidka bardzo nadaje się na to stanowisko to ze jest świetnym pedagogiem i osiągnęła wiele sukcesów w tym zawodzie nie oznacza ze nie może go zmienić i osiągać kolejne sukcesy na stanowisku wójta , mój głos ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Danka niezalogowany
6 lipca 2022r. o 14:07
~~Kasia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wera napisał(a): Rdzawy Tulipanie. Jeżeli ktoś ma dobry zawód to po jakiego licha pcha się , np. na urząd wójta. Przy tym jest do tego jeszcze nie przygotowany. Obrażasz poza tym bezrobotnych , traktując ich jako ludzi gorszej kategorii. Wielu z nich mogłoby rzeczywiście wystartować w wyborach na wójta. Mają odpowiednie wykształcenie. Odpowiednie kwalifikacje - moim zdaniem- na wójta gminy Gromadka ma pani Ewa Potyszko .Zna problemy gminy jak żaden z pozostałych kandydatów. Wybór należy do Was.

Ja uważam , ze Pani Lidka bardzo nadaje się na to stanowisko to ze jest świetnym pedagogiem i osiągnęła wiele sukcesów w tym zawodzie nie oznacza ze nie może go zmienić i osiągać kolejne sukcesy na stanowisku wójta , mój głos ma

Wójt to nie zawód , ale urząd. W dzisiejszych czasach bardzo intratny i dlatego mamy aż 4 kandydatów ubiegajacych się o to by zostać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gal anonim niezalogowany
6 lipca 2022r. o 23:47
Połowa z kandydatów to powinna pomyśleć o emeryturze a nie kandydowaniu. Młody nie ma żadnych układów więc może skończy się wreszcie "kolesiostwo" w naszej gminie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarna_lilia niezalogowany
7 lipca 2022r. o 15:11
Jak to mówił Pawlak: "To nie grzech, ale wstyd!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zack niezalogowany
7 lipca 2022r. o 17:52
Żaden lewak niech nie liczy na mój głos. W obecnych wyborach nie mam innej alternatywy, muszę głosować na Patryka Hałkę.
Lewacy w naszej gminie rządzą od dekad, dla mnie to wystarczająco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BAM-BAM niezalogowany
7 lipca 2022r. o 18:10
~~Różowofioletowy Osteospermum napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkanka napisał(a): Głosuje na Patryka Hałke. Dość tych układów !! Młodość wygrywa


już mówiłaś - będzie miał ten jeden głos - jak chcesz młodości to wystaw kandydata ze SP Gromadka

niezła siara - jestem żonaty i z nowogrodźca - chcę być wójtem Gromadki


Ciekawi mnie kogo popierasz, wiedz za tym, że twój kandydat będzie miał jakieś 20 głosów.
Ja zagłosuję na młodego gdzie by on nie mieszkał. Słyszałem, że w Bolesławcu, choć pochodzi z Nowogrodźca, a rodzina w pewnej części ze gminy Tomaszów Bolesławiecki.
Jak tak poszukasz to Kawki z Jugosławii, Lidki gdzieś z Krynicy, albo Rzeszowskiego a Ewy z Lubelskiego.
Ammmeeen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowata Funkia niezalogowany
7 lipca 2022r. o 21:17
Gminie przyda się ktoś z zewnątrz. Nieuwikłany w kolesiostwo i żadne układziki, kto spojrzy na gminę obiektywnie. Pozostali choćby nawet i twierdzili inaczej, z pewnością mają już swoje uprzedzenia do jednych, a przez palce patrzą na drugich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.