Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy przed biurem Strefy Płatnego Parkowania
~~West niezalogowany
5 lipca 2022r. o 17:52
~~Cyklamenowy Złotlin napisał(a): A wystarczyło pójść i wyrobić sobie tą kartę kilka dni wcześniej. Biuro było puste i zajęto to 5 minut.
Ale taka to już ludzka mentalność tylko narzekać jak to ,,urzędasy" nic nie robią a nie widzieć winy w swoim lenistwie i nie myśleniu.


Klakierku, a nie przyszło Ci do głowy że najzwyczajniej raz na rok ludzie zapomnieli? Nie można było dać info w media albo właśnie zrobić przez internet? Właśnie na takich jak ty idą nasze podatki. Obrońca się znalazł. Od razu widać żeś z koryta się wychylił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jarek to yebnie niezalogowany
5 lipca 2022r. o 18:02
opresyjna władza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bbbb niezalogowany
5 lipca 2022r. o 18:08
~~West napisał(a):

Klakierku, a nie przyszło Ci do głowy że najzwyczajniej raz na rok ludzie zapomnieli? Nie można było dać info w media albo właśnie zrobić przez internet? Właśnie na takich jak ty idą nasze podatki. Obrońca się znalazł. Od razu widać żeś z koryta się wychylił.

Zapomnieli..
To mają pecha i teraz płacą za swoją niepamięć.
Ja pamiętałam i opłaciłam tydzień temu bez kolejki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszara Bergenia niezalogowany
5 lipca 2022r. o 18:11
Jak zwykle wszyscy na ostatnią chwilę....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jagoda niezalogowany
5 lipca 2022r. o 18:28
Gdzie się w ogóle to całe biuro mieści ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Kosaciec niezalogowany
5 lipca 2022r. o 18:36
Car was ru cha aż trzeszczy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Rzeżucha niezalogowany
5 lipca 2022r. o 18:46
A mi dziś dwa mandaty dali menele. Dwa dni stałem i nie mogłem dłużej bo trzeba zarabiać. Powinni trochę zluzować w okresie takich kolejek. Skandal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Bieluń niezalogowany
5 lipca 2022r. o 18:59
~~Ty napisał(a): Co za trole - Zamiast zrobić płatność online to obsługuje jedna pani i w dodatku przyucza drugą. Już w zeszłym roku załatwiłem to szybciej - powiedział mieszkaniec - URWA - ZAMIAST CZEKAĆ NA OSTATNI DZIEŃ - TO TRZEBA BYŁO WCZEŚNIEJ ! TROLE JAK NIC …


A naklejkę też mają ci wysłać online matołku ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza