Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy przed biurem Strefy Płatnego Parkowania
~~Ognista Margerytka niezalogowany
5 lipca 2022r. o 19:03
~~Cyklamenowy Złotlin napisał(a): A wystarczyło pójść i wyrobić sobie tą kartę kilka dni wcześniej. Biuro było puste i zajęto to 5 minut.
Ale taka to już ludzka mentalność tylko narzekać jak to ,,urzędasy" nic nie robią a nie widzieć winy w swoim lenistwie i nie myśleniu.

To teraz są tak zmęczeni że zamiast 5 minut zajmuje im 20 ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Fuksja niezalogowany
5 lipca 2022r. o 19:06
~~Żółtobiały Bieluń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ty napisał(a): Co za trole - Zamiast zrobić płatność online to obsługuje jedna pani i w dodatku przyucza drugą. Już w zeszłym roku załatwiłem to szybciej - powiedział mieszkaniec - URWA - ZAMIAST CZEKAĆ NA OSTATNI DZIEŃ - TO TRZEBA BYŁO WCZEŚNIEJ ! TROLE JAK NIC …


A naklejkę też mają ci wysłać online matołku ?


Wystarczyło dać info z numerem konta na które wpłacać i odpowiedni formularz do wypełnienia. Naklejka ? A czy osoba kontrolująca opłaty nie ma dostępu do internetu ? Jeżeli auto istnieje w systemie i jest przypisane do konkretnej osoby/ ulicy to po co naklejka ? Po co wydawać Nasze pieniądze na utrzymanie dwóch dodatkowych urzędników ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qool niezalogowany
5 lipca 2022r. o 19:06
Przyjdą wybory i ciemny lud miasta wybierze tych samych,co zainstalowali w ,,koziej wulce b-c"parkometry, jakby to była xooy wie jaka metropolita
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
5 lipca 2022r. o 19:12
Podobno mamy demokrację . Czy znajdzie się odważny, który zorganizuje referendum w sprawie likwidacji płatnej strefy parkowania ? Odpowiem odrazu - polska demokracja polega na zezwoleniu na krytykę władzy w necie i tylko to nam wolno. Decydować o losie miasta/ państwa to tylko ratuszowym wolno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kolega niezalogowany
5 lipca 2022r. o 19:17
Panie Zenku brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Facelia niezalogowany
5 lipca 2022r. o 19:18
To jest taka demokracja jak komunizm! Komunizm sobie też stwarzał problemy które sam wymyślił . Wybierajcie dalej towarzysze!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Barwinek niezalogowany
5 lipca 2022r. o 19:25
Osiołki które chcą im płacić. Nie mogą naliczać tej "opłaty" bo jest ona zawarta w cenie paliwa. A może ropa za tania ... Politycznie poprawne głupki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
5 lipca 2022r. o 19:33
W Bolesławcu był kiedyś Przemysław Moszczyński, działacz Twojego Ruchu który obiecywał, że będzie lepszy od Romana. Był też Miałkowski. Dlaczego nie działają obecnie ? Dlaczego nie zorganizują referendum w sprawie strefy parkowania ?
Czekają do wyborów żeby znowu naobiecywac ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza