Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy przed biurem Strefy Płatnego Parkowania
~~STEFAN niezalogowany
6 lipca 2022r. o 6:11
Czy tych ludzi,ktòrzy stoją w tych kolejkach i załatwiają swoje sprawy nie można pzynieść do budynku starostwa powiatowego na Armii KrajowejPo co jest ten moloch wybudowany a pracownicy widmo.Nie widać ninogo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony bluszcz niezalogowany
6 lipca 2022r. o 6:23
~~STEFAN napisał(a): Czy tych ludzi,ktòrzy stoją w tych kolejkach i załatwiają swoje sprawy nie można pzynieść do budynku starostwa powiatowego na Armii KrajowejPo co jest ten moloch wybudowany a pracownicy widmo.Nie widać ninogo?



Wszystko można ale tak to się dzieje jak ciemniak wybiera ciemniaka.
Po 1 mieszkańcy, pamiętacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stara doradczyni niezalogowany
6 lipca 2022r. o 7:24
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego miasta burmistrz Roman Piotr .Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki.
To nie ludzie,to wilki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Wiekuistka niezalogowany
6 lipca 2022r. o 8:02
~~Lechu napisał(a): Piszecie że nie wiadomo jakie potrzebne są dokumenty,a wystarczy wziąć te same co w zeszłym roku i po sprawie. Biuro jest czynne codziennie do 18-tej.W tamtym tygodniu poszedłem po południu wszedłem z marszu i bez narzekania o kolejkach.Tak to jest jak się zostawia wszystko na ostatnią chwilę.
Co to znaczy na ostatnia chwilę? Idzie się wtedy, kiedy ma się sprawę, a nie pół roku wcześniej. Organizacja jak zwykle zła. W zeszłym roku o tej porze nie było już kolejek. Wszyscy już mieli swoje abonamenty i bez problemu dostałam swój abonament 8 lipca. Rozumiem, że miasto chce piniędzy za parkingi, ale skoro nie umie wydac biletów, to niech przedłuży stare.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yanka niezalogowany
6 lipca 2022r. o 10:05
Jeżeli URZĄD "nie wyrabia" to niech przedłuży po prostu abonament ubiegłoroczny o tydzień , dwa jub trzy a wtedy kolejki już zmniejszą sie albo znikną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Lepnica niezalogowany
6 lipca 2022r. o 12:17
Tych troli piszących trochę jest. nie patrzą na przepisy kto tym zarządza ,kto pobiera opłaty, kto sprzedaje naklejki. ważne,,,,ze znowu można się przejechać - jeden po drugim.A wystarczyło tydzień temu wykupić naklejki bez kolejki ,bez stresu, bez zmarnowanego czasu jezli komuś brakuje.Ale Polak potrafi poczekać do ostatniej chwili i robić z tego aferę?????
Bo przecież za wszystko odpowiada tyko ten i ten sam czyli Prezydent. Naucz sie jeden z drugim pewnej kultury i zamim coć napiszesz to sprawdz!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Pomidor niezalogowany
6 lipca 2022r. o 13:51
napisał ten co nigdy nie załatwiał spraw w ostatniej chwili
(ostatnia to już na śluzowej)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Gęsiówka niezalogowany
6 lipca 2022r. o 17:08
Wyobraźcie sobie, że byłam tam dziś trzeci raz. Ze względu na maleńkie dziecko, które w tej chwili nie mam z kim zostawić, chce załatwić sprawę szybko i sprawnie. No nie da rady. Dzisiaj o godzinie 17 w ogóle mnie nie wpuszczono "Pani jest jedną i już więcej osób nie przyjmie". Do wiadomości zarządców tego burdelu: pań powinno być 10, wtedy by się wyrobiły. Nie wiedzieliście, kiedy mija rok i kiedy kończą się abonamenty? A niech tylko dostanę mandat jako mieszkaniec strefy. To nie moja wina, że się nie wyrabiacie. Wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza