Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy przed biurem Strefy Płatnego Parkowania
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
6 lipca 2022r. o 20:08
~~Jasnoczerwona Gęsiówka napisał(a): Wyobraźcie sobie, że byłam tam dziś trzeci raz. Ze względu na maleńkie dziecko, które w tej chwili nie mam z kim zostawić, chce załatwić sprawę szybko i sprawnie. No nie da rady. Dzisiaj o godzinie 17 w ogóle mnie nie wpuszczono "Pani jest jedną i już więcej osób nie przyjmie". Do wiadomości zarządców tego burdelu: pań powinno być 10, wtedy by się wyrobiły. Nie wiedzieliście, kiedy mija rok i kiedy kończą się abonamenty? A niech tylko dostanę mandat jako mieszkaniec strefy. To nie moja wina, że się nie wyrabiacie. Wstyd

~~Jasnoczerwona Gęsiówka napisał(a): Wyobraźcie sobie, że byłam tam dziś trzeci raz. Ze względu na maleńkie dziecko, które w tej chwili nie mam z kim zostawić, chce załatwić sprawę szybko i sprawnie. No nie da rady. Dzisiaj o godzinie 17 w ogóle mnie nie wpuszczono "Pani jest jedną i już więcej osób nie przyjmie". Do wiadomości zarządców tego burdelu: pań powinno być 10, wtedy by się wyrobiły. Nie wiedzieliście, kiedy mija rok i kiedy kończą się abonamenty? A niech tylko dostanę mandat jako mieszkaniec strefy. To nie moja wina, że się nie wyrabiacie. Wstyd

Przeczytaj to co napisałaś z dziesięć razy.
A ty nie wiedziałaś że rok mija . Trzeba było pójść wcześniej miesiąc lub dwa , dostałbyś przedłużenie z datą końca pierwszego abonamentu .
Ja swój wzięłam miesiąc wcześniej i woziłem w schowku . Wczoraj nakleilem .
W urzędzie skarbowym pit też nie składasz bo jest kolejka i za mało pan w okienkach?
Twój mandat , twoje pieniądze. Ciąża czy dziecko to nie choroba a karta parkingowa to nie chleb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Pomidor niezalogowany
6 lipca 2022r. o 21:20
jedna baba drugiej babie
żadnego zrozumienia
gdzie solidarność jajników ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bhg niezalogowany
7 lipca 2022r. o 11:20
w tym miescie jest totalny burdel ale jak widać ludziom to pasuje i stoją w tych durnych kolejkach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kazz niezalogowany
7 lipca 2022r. o 12:23
Dziwią mnie wypowiedzi tych, którzy pamiętali i wcześniej załatwili sprawę - " trzeba było pamiętać"
WIĘKSZOŚĆ nie zauważa, że wszystko dokładnie jest przemyślane - zaplanowane.
Po dwóch- trzech latach - "kiedy skończą się ich żniwa" - czytaj nie będzie naiwnych zapominalskich - wycofają to wyrabianie coroczne naklejek. Absurd, absurd i nic więcej! Nie potrzebne koszty druku, dodatkowego zatrudnienia straconego czasu setek godzin ludzi w kolejkach etc.!
Nie zmieniam auta, adresu zamieszkania - naklejka AKTUALNA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Brodia niezalogowany
7 lipca 2022r. o 15:47
~~Kazz napisał(a): Dziwią mnie wypowiedzi tych, którzy pamiętali i wcześniej załatwili sprawę - " trzeba było pamiętać"
WIĘKSZOŚĆ nie zauważa, że wszystko dokładnie jest przemyślane - zaplanowane.
Po dwóch- trzech latach - "kiedy skończą się ich żniwa" - czytaj nie będzie naiwnych zapominalskich - wycofają to wyrabianie coroczne naklejek. Absurd, absurd i nic więcej! Nie potrzebne koszty druku, dodatkowego zatrudnienia straconego czasu setek godzin ludzi w kolejkach etc.!
Nie zmieniam auta, adresu zamieszkania - naklejka AKTUALNA!!!


Przecież to wszystko dla twojego dobra ! Płatne parkingi, naklejki , kary za brak opłaty, ....,...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Golteria niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 17:58
~~Cyklamenowy Złotlin napisał(a): A wystarczyło pójść i wyrobić sobie tą kartę kilka dni wcześniej. Biuro było puste i zajęto to 5 minut.
Ale taka to już ludzka mentalność tylko narzekać jak to ,,urzędasy" nic nie robią a nie widzieć winy w swoim lenistwie i nie myśleniu.

Dzięki za info ale chodzi tu o to że to wszystko związane z tymi parkomatami jest do dupy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Moszenki niezalogowany
29 czerwca 2023r. o 16:09
Kiedy w końcu będzie można załatwić elektronicznie tą ulgę, bez stania w kolejkach i tracenia czasu. Aż przykro patrzeć- parko maty pobieraj opłaty w ciągu 5-10 sekund a tu stoisz i stoisz kiedy nie zajrzysz to kolejka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Wilec niezalogowany
29 czerwca 2023r. o 18:07
~~Brązowożółty Moszenki napisał(a): Kiedy w końcu będzie można załatwić elektronicznie tą ulgę, bez stania w kolejkach i tracenia czasu. Aż przykro patrzeć- parko maty pobieraj opłaty w ciągu 5-10 sekund a tu stoisz i stoisz kiedy nie zajrzysz to kolejka.


Głupoty gadasz.Te parkomnaty są tak mułowate że po każdej operacji 10 sekund myślą. Tak że wydrukowanie biletu zajmuje 2-3 minuty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza