Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sędzia Igor Tuleya w Bolesławcu o Konstytucji i inicjatywie Tour de Konstytucja [WIDEO]
~~co za PISi qtas niezalogowany
22 lipca 2022r. o 14:25
~~Lex napisał(a):
Ktoś napisał: ~~arek napisał(a): Dzięki takim ludziom jak sędzia Tuleja będzie można już wkrótce rozprawić się zgodnie z prawem i sprawiedliwością z całym tym politycznym gangiem pisowskim.
Mają to zagwarantowane.

Sędzia Tuleja to prawnicza miernota. W Polsce są dwa zwalczające się ,,gangi " PO oraz Pi S . Wyrosły z jednego korzenia o nazwie ,, Solidarność"pod wodzą ,,Bolka ".


Razem studiowaliście i razem robiliście aplikacje sędziowskie , ze tak dobrze go znasz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowe Parzydło niezalogowany
22 lipca 2022r. o 14:44
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Butelkowe Parzydło napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~polka napisał(a): Szczuć przyjechał ,takich ludzi my tu nie chcemy.


Ciebie pisowska szmato powinien zagryźć a nie szczuć
powiedziała peowska qrw@
Qurw@ to ciebie urodziła pisowska szmato .
kup se dildo i wyruch@j sie w ten durny łeb peowski przygłupie

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Dabecja niezalogowany
22 lipca 2022r. o 14:48
https://.../boleslawiec/wiadomosc/ZQC/glinoludka-i-sedzia-igor-tuleya-o-konstytucji-w-boleslawcu/galeria/9593/16
Yayca sobie robi „dziadek do orzechów „
Jak Lucjan i Jurek zobaczą na miasto nie wyjdą

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
22 lipca 2022r. o 14:54
~~Butelkowe Parzydło napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Butelkowe Parzydło napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~polka napisał(a): Szczuć przyjechał ,takich ludzi my tu nie chcemy.


Ciebie pisowska szmato powinien zagryźć a nie szczuć
powiedziała peowska qrw@
Qurw@ to ciebie urodziła pisowska szmato .
kup se dildo i wyruch@j sie w ten durny łeb peowski przygłupie



Twoją starą ruch@li w japu i pipu głupi cwelu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Trzykrotka niezalogowany
22 lipca 2022r. o 14:55
~~sendzia 100leja napisał(a): ~~Lucjan z Ocic napisał(a): Ktoś napisał: ~~Brunatnoruda Trzykrotka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnożółta Tawuła napisał(a): Jeden komornik sądowy
przy sądzie Rejonowym
w Bolesławcu wykazał
dochód za 2021 rok ,
712. 000 ,00 siedemset dwanaście
tyś .
Wynagrodzenie urzędnika
przy sądzie rejonowym .

Bo ten komornik bezprawnie zajmuje ludziom konta nawet bez doręczenia wezwan za to bank dysponuje środkami bez autoryzacji i udostępnia dane nielegalnie byłam swiadkiem w PKO kiedy pracownica podeszła do jego ludzi z laptopem i pokazywała konta.

Chłopie ,PISówka Sadurska ( ta od dudy) ,,zarabia'' w PZU 6 tysięcy zł. DZIENNIE .
Coś ty! Ja słyszałem że na minutę. Tak mi mówił kolegi ojca wujek. Na serio. Dobrze że korzystamy z wiarygodnych źródeł informacji.

Zajmują nielegalnie konta. Bank który powinien dbać o nasze pieniądze udostępnia im dane i rozporządza środkami na koncie bez autoryzacji i bez postawie bo żeby zrobić egzekucję jest proces i procedury w Bolesławcu nikt nie zachowuje. Nie wspomnę o skorpowanych sędziach w tym mieście oszustwach kradną i zala się za mało zarabiają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Trzykrotka niezalogowany
22 lipca 2022r. o 15:05
W Polsce nie ma wolności wypowiedzi ani wolności wyrażania się ani poglądów bo Polski nie ma to tylko niby kraj my tylko uwarygodnilismy agenturę głupku. Do mieszkania przy doręczeniu listów listonoszka zagląda i pyta kto jeszcze mieszka policjanci wypytują sąsiadów o moje życie osobiste na miejskich Kamerach sprawdza się kiedy wychodzę z psami jaki mam dzień że idę do kościoła co jem. Jednak kiedy wykonano na mnie zamach monitoringu nikt nie miał. O czym ... mówisz . Nie będzie ta wojna niech ich trochę przestrzebi bo się znowu żyć nie daje czym oni są k.. oni wręcz naśladują twoje uczesanie twoje zachowanie co zamierzają zastać kimś innym ... To już nie są historię konspiracyjne tylko rzeczywistość Bolesławca

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Tawuła niezalogowany
22 lipca 2022r. o 15:38
Sędziom zapewnia się wynagrodzenie odpowiadające
godności urzędu , art 178 Konstytucji RP .
Trzech komorników sądowych
zarabia więcej jak 12 sędziów
sądu rejonowego w Bolesławcu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Tawuła niezalogowany
22 lipca 2022r. o 15:40
W ciągu roku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie