Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzieci z rodzin pegeerowskich z Bolesławca otrzymały nowe laptopy - FOTOREPORTAŻ
~~Szaroczarny Wrzosiec niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 16:11
A gdzie był pegeer w Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Lantana niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 17:17
Komuna wróciła... Wrócą i pgry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 sierpnia 2022r. o 18:40
Januszku , kto to napisał - - Ktoś napisał: Horus napisał(a): widzicie jurusio-lucusie?
coś tam spłodziliście o Atari oczywiście mnie przy tym wspominając a tu zonk...
poszło waszą stronę i nagle oburzenie...;D

Jak dyskutujesz z Jurkiem to pisz do niego , powtórzę dużymi może zrozumiesz co sam napisałeś -- JURUSIO - LUCUSIE COŚ TAM SPŁODZILIŚCIE O ATARI .
Zakłamany Januszku masz odpowiedź na twoje pytanie - "a gdzie ja napisałem że ty coś pisałeś o Atari? "

Tu żebyś nie miał wątpliwości - zalogowany Horus napisał(a): widzicie jurusio-lucusie?
coś tam spłodziliście o Atari .

Jesteś na publicznym forum i to nie ty będziesz decydował z kim mam dyskutować , zaczepisz a jak dostaniesz kopa
to piszesz że jesteś zaczepiany , hipokryto .


Dopisane 02.08.2022r. o godz. 18:40:

Jeszcze jedno do hipokryty Januszka , pisałeś do Jurka często krytykując mnie , nie zwracałem na to uwagi , jak odpowiedziałem to zacząłeś te swoje jęki jaki to ja jestem zły człowiek , mam brać przykład z Jurka z którym
pomimo różnicy poglądów świetnie się dogadujecie , co się zmieniło , nie pytam , wiem że w swoim stylu
będziesz kłamał i bredził .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 sierpnia 2022r. o 18:51
prostej rzeczy nie łapiesz a ty chcesz tu ''błyszczeć''
jest na to rada ...prosta rada...
posyp się brokatem...

abyś zrozumiał a może aby do ciebie cokolwiek dotarło ...
''jurusio-lucusie '' to stan umysłu...;D
''jurusio -lucusiem'' się nie bywa ...takimi jesteście ...

''Jesteś na publicznym forum i to nie ty będziesz decydował z kim mam dyskutować , zaczepisz a jak dostaniesz kopa
to piszesz że jesteś zaczepiany , hipokryto .''
a z kim to wy tu dyskutujecie? w którym temacie możesz napisać?
twój brat szuka u mnie punktu zaczepienia a ty kiedy już coś komuś odpiszesz sprowadzasz tu wszystko do tego że ktoś ''szczeka''
to jest ta wasza ''dyskusja'' ;D
dlatego i ty i on otrzymujecie ''adekwatną odpowiedź'' :D


Dopisane 02.08.2022r. o godz. 18:51:

M21W2 napisał(a): Januszku , kto to napisał - - Ktoś napisał: Horus napisał(a) mam brać przykład z Jurka z którym
pomimo różnicy poglądów świetnie się dogadujecie , co się zmieniło , nie pytam , wiem że w swoim stylu
będziesz kłamał i bredził .

nie łżyj...
nigdy tu nie napisałem że świetnie się z nim ''dogaduję ''
w jednej -na szczęście - rozmowie telefonicznej po prostu trochę pogadaliśmy ...rozmawiał nawet normalnie i na takiego w niej wyglądał ...forum to zweryfikowało a tu wyszedł jak ty nie tylko na bufona ale na buca...;D
nic nie rozumiejącego z realiów życia w Polsce i tego jak ten kraj się stacza...

popatrz jak sam dzisiaj nieświadomie przyznał ...nie będzie ryzykował powrotu do Polski ...
a tak tu zapewnia jaki to on ''patriota'' :D
daruj więc sobie Lucuś i pisz z tymi którzy lubią ci ''słodzić'' a nie ze mną który wali ci ''kawę na ławę'' a której ty nie trawisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
2 sierpnia 2022r. o 18:56
Horus napisał(a): prostej rzeczy nie łapiesz a ty chcesz tu ''błyszczeć''
jest na to rada ...prosta rada...
posyp się brokatem...

abyś zrozumiał a może aby do ciebie cokolwiek dotarło ...
''jurusio-lucusie '' to stan umysłu...;D
''jurusio -lucusiem'' się nie bywa ...takimi jesteście ...

''Jesteś na publicznym forum i to nie ty będziesz decydował z kim mam dyskutować , zaczepisz a jak dostaniesz kopa
to piszesz że jesteś zaczepiany , hipokryto .''
a z kim to wy tu dyskutujecie? w którym temacie możesz napisać?
twój brat szuka u mnie punktu zaczepienia a ty kiedy już coś komuś odpiszesz sprowadzasz tu wszystko do tego że ktoś ''szczeka''
to jest ta wasza ''dyskusja'' ;D
dlatego i ty i on otrzymujecie ''adekwatną odpowiedź'' :D[/c

Maryjan tyle razy pisałem byś odpowiedział czy masz „kredę” , pisz do mnie jak masz problem z „Atari”
Tobie Januszek brak argumentacji przetwarza się w agresje , wyzywasz , każesz mi piwo budowlańców z Monachium pić , a nie wiesz ze tylko Flensburger mi pasuje , lub lampka Koniaczku Hennesy ,
Maryjan zapamiętałem bez ipeenka twoje ulubione
Bezalkoholowe , i nawet dobrze ze bez,
Już teraz piszesz niestworzone wydarzenia ,
A co by się działo Maryjan po głębszym z Alkoholem???
Strach się bać hi hi hi,
Januszek a co to w jakimś wpisie insynuacje o Jurku
coś wiezienie , Maryjan znać słownictwo z Subkultury
to uważam za pozytyw , a z więzieniem mam tyle wspólnego co ty z mówieniem prawdy-:)-:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falcon B-c niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 18:57
O i tu rozdawnictwo.
A kiedy podatki zmniejszycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pablo niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 19:14
~~Szkarłatnoczerwona Dynia napisał(a): no i fajnie

Legancko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowy Czosnaczek niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 19:19
~~Szaroczarny Wrzosiec napisał(a): A gdzie był pegeer w Bolesławcu?
Na ulicy Ceramicznej.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza