Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzieci z rodzin pegeerowskich z Bolesławca otrzymały nowe laptopy - FOTOREPORTAŻ
~~BEKA niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 14:08
Co Wy opowiadacie Janusz ma w dowodzie osobistym tym zielonym jak byk , miejsce urodzenia KOŁCHOZ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Szafirek niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 14:14
~~Zielonobrunatny Mak napisał(a): Jaka unijna? To w Niemczech i Francji też były PGRy? :)
Robol dostaje propozycję - musisz się przebranżowić a małorolny z PGRu dostaje laptoka bo dziadzio "pracował"?

https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/to-dzis--ruszyl-program-wsparcia-dla-dzieci-z-rodzin-bylych-pracownikow-pgr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowy Czosnaczek niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 14:33
Moja matka też pracowała w PGR. Gdzie mój laptop?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 sierpnia 2022r. o 14:42
widzicie jurusio-lucusie?
coś tam spłodziliście o Atari oczywiście mnie przy tym wspominając a tu zonk...
poszło waszą stronę i nagle oburzenie...;D

no i wasze ''ego'' znowu oklapło jak zużyty kondom...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Morwa niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 14:46
Kolejne głupie rozdawnictwo demoralizujące ludzi od małego!
Źle się to skończy :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald TUSK niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 15:31
Całe szczęście wygra peło wybory i wszyscy emeryci i renciści , dzieci i rodzice dostaną wielkie FACK OFF .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrny Buk niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 15:57
znowu wydają moje pieniądze!!!!złodziejski kraj!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 sierpnia 2022r. o 16:00
Horus napisał(a): widzicie jurusio-lucusie?
coś tam spłodziliście o Atari oczywiście mnie przy tym wspominając a tu zonk...
poszło waszą stronę i nagle oburzenie...;D

no i wasze ''ego'' znowu oklapło jak zużyty kondom...;D


Stajesz w obronie takiego nędznika jak ty , tylko mendy piszą o nie uczestniczących w dyskusji członkach rodziny .
Czytając co ktoś pisze o tobie dużymi literami myślałem że przekracza pewną dozwoloną granicę , chcesz mi udowodnić że powinienem zachować się jak ty , pisać o twoim "ego " .
Co poszło w naszą stronę , de, bi,l pisze o niepełnosprawnym od urodzenia bracie a ty kr,e,ty,nie masz z tego radochę ? .
Od dawna piszę , moja odpowiedź będzie zawsze adekwatna .











Dopisane 02.08.2022r. o godz. 16:00:

P.S. gdzie coś pisałem o jakimś atari , kłamco januszku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego