Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Fenomen Solidarności ...ile prawdy ile mitu...

20886
#Jurko61 nieaktywny
6 sierpnia 2022r. o 9:14
Januszku temat o Solidarności założyłeś i w tym temacie pisz , zakupy to temat ???
Nosorożca skóra ?? To przechwałki odbiegające od tematu , chyba że Wałęsa miał skórę nosorożca , to zrozumiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 sierpnia 2022r. o 11:08
nie świruj ''kryształowy'' bo ci coś przypomnę i wara ci obwiśnie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
6 sierpnia 2022r. o 13:04
Dopóty nie wchodzisz w moje prywatne życie
Przeszłe i teraźniejsze , będę cię tolerował Januszku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 sierpnia 2022r. o 13:46
Za czym tęskni Janusz Horus , zapewne za latami spędzonymi na słuchaniu tego oto propagandysty komunistycznego .



Za dziennikiem telewizyjnym tubą komunistów .
Janusz z myśleniem i oceną ma wielkie kłopoty , jako starszy pan świetnie pamięta komunistyczną propagandę
anty Solidarnościową . o strajkach bo na stołówce był za mały kotlet i tym podobnych bzdetach .




Dopisane 06.08.2022r. o godz. 13:46:

A to wszystko to nieprawda , tego Urban Januszowi nie powiedział .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 sierpnia 2022r. o 14:32
Jurko61 napisał(a): Dopóty nie wchodzisz w moje prywatne życie
Przeszłe i teraźniejsze , będę cię tolerował Januszku



ty mnie ''tolerujesz''? ;D .... ty bez Horusa tutaj nie istniejesz...;D
i nie ''januszkuj '' mi tu bo ani my znajomi ani tym bardziej kumple...


twoje ''prywatne przeszłe i teraźniejsze życie '' guzik mnie obchodzi bo są tu tacy co znają cię i dosyć szeroko nawet o tym pisali ...
zresztą sam je tutaj często opisujesz ''debeściaku'' ;D
a to ''sejfy bankowe'' a to Ottingery ...;D ...ruchomości nieruchomości ...
czy w ten sposób chcesz budować tu te swoje ''słupki wierzytelności''? ;D

no co masz do napisanie w temacie ''s'' bo jak widzę naczelny piewca jej ''fenomenu '' już coś tam skrobnął...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 sierpnia 2022r. o 16:19
Januszku , określenie FENOMEN SOLIDARNOŚCI nie jest moim tylko naukowców opisujących jej narodziny począwszy od strajków w 1976 r. do 1989 , tylko ktoś nie znający historii walki o wolną demokratyczną Polskę nie jest w stanie
tego dostrzec .
W pewnym sensie jestem w stanie ciebie zrozumieć , znasz przekaz tych z pod buta sowietów , przeciwników wolnej , demokratycznej Polski .
Jesteś w stanie coś napisać , np. dlaczego kilka dni po podpisaniu porozumień Breżniew wydał polecenie rozwiązanie dla
nich niebezpiecznego wolnego i niezależnego od władz PRL ruchu społecznego , ruchu skupiającego inteligencję i robotników .
To jest właśnie ten fenomen , ruch który w ostateczności współpracując z opozycją Czechosłowacji , NRD i pozostałych
państw bloku sowieckiego doprowadził do przemian nie tylko w Polsce ale i Europie .



Dopisane 06.08.2022r. o godz. 16:19:

Ja coś skrobnąłem , ty nie potrafisz się do tego odnieść , to cały ty Januszku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 16:20
M21W2 napisał(a): Januszku , określenie FENOMEN SOLIDARNOŚCI nie jest moim tylko naukowców opisujących jej narodziny począwszy od strajków w 1976 r. do 1989 , tylko ktoś nie znający historii walki o wolną demokratyczną Polskę nie jest w stanie
tego dostrzec .
W pewnym sensie jestem w stanie ciebie zrozumieć , znasz przekaz tych z pod buta sowietów , przeciwników wolnej , demokratycznej Polski .
Jesteś w stanie coś napisać , np. dlaczego kilka dni po podpisaniu porozumień Breżniew wydał polecenie rozwiązanie dla
nich niebezpiecznego wolnego i niezależnego od władz PRL ruchu społecznego , ruchu skupiającego inteligencję i robotników .
To jest właśnie ten fenomen , ruch który w ostateczności współpracując z opozycją Czechosłowacji , NRD i pozostałych
państw bloku sowieckiego doprowadził do przemian nie tylko w Polsce ale i Europie .


Lucjanie a jak się zakończył ten fenomen ? Czy może nie zakończył i jeszcze trwa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~chytra baba z Brzeszcz niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 16:32
Lucjanie opowiedz nam jak to twoja Solidarność razem z Rydzykiem stocznię przed upadkiem uratowała. Kolebkę naszą ,gdzie to ścigany przez S.B. Jarosław kreślił po nocach plany powstania wolnej Polski .
A wszystko to jak krew w piach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza