Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzecia doba akcji gaśniczej w Osłej. Zobaczcie jak to wygląda z drona
~~Leszek niezalogowany
8 sierpnia 2022r. o 15:05
~~PAP napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Leszek napisał(a): A co to kawka już po ślubowaniu ze nowy wójt ? Wstyd ! Już leci i się pokazuje. Jeszcze się wysłowić nie umie. Brak slow. Pan Patryk pomagał a ten tylko rozkazy wydaje. Zreszta jak wszyscy czerwoni.Jak ci znajdo pomógł , no jak .Dostałeś się do gimnazjum z twoim IQ ,nie , geny masz nie polskie ,jakieś mongolskie .Dotychczas oszczany dziadu was pasł , teraz kasa się skończyła ,roboty szukaj .
Albo szkołę ,są programy pozwalające ukończyć podstawówkę i zdobyć zawód .
Ale nie dla PISich ameb.


Pięknie podsumowałeś wyborców kawki. Wypisz, wymaluj. A PiS to patrioci i uczciwi ludzie. Nie kradną i pomagają. Katolicy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nowy niezalogowany
8 sierpnia 2022r. o 15:53
~~Leszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~PAP napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leszek napisał(a): A co to kawka już po ślubowaniu ze nowy wójt ? Wstyd ! Już leci i się pokazuje. Jeszcze się wysłowić nie umie. Brak slow. Pan Patryk pomagał a ten tylko rozkazy wydaje. Zreszta jak wszyscy czerwoni.Jak ci znajdo pomógł , no jak .Dostałeś się do gimnazjum z twoim IQ ,nie , geny masz nie polskie ,jakieś mongolskie .Dotychczas oszczany dziadu was pasł , teraz kasa się skończyła ,roboty szukaj .
Albo szkołę ,są programy pozwalające ukończyć podstawówkę i zdobyć zawód .
Ale nie dla PISich ameb.

Pięknie podsumowałeś wyborców kawki. Wypisz, wymaluj. A PiS to patrioci i uczciwi ludzie. Nie kradną i pomagają. Katolicy !!

O teraz to wszytko będzie wytykane , czy dobrze czy nie dobrze to tylko tak Polak Polakowi potrafi .
A niby taki katolicki kraj , ten co to pisał pewnie siedzi w pierwszej ławce w kościele z rączkami złożonymi . Wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Języczka niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 0:07
Ciągłość podawania wody, nie rozśmieszajcie mnie. Dzisiaj na Szczytnicy strażacy stojąc na kogutach kręcili bajere z jakimś ziomkiem. Jak było widać to im się nie spieszyło. Taka ciekawostka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawa Metasekwoja niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 6:39
~~Srebrzystobiała Języczka napisał(a): Ciągłość podawania wody, nie rozśmieszajcie mnie. Dzisiaj na Szczytnicy strażacy stojąc na kogutach kręcili bajere z jakimś ziomkiem. Jak było widać to im się nie spieszyło. Taka ciekawostka.

A pewnie w wiadrach mieli uzupełniać,podłączyli uzupełniało się czekali co tu skomplikowanego na chyba że tam były wszystkie wozy które uczestniczą w akcji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TK niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 6:59
„ zapaliły się odpady i paliwa na terenie zakładu Prodigo.” - same z siebie???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poliszynel niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 10:57
Według Info Przyjmująca odpady była zmuszana przez kilka miesięcy do przyjmowania takich odpadów, które nie powinny się znaleźć na tym składowisku. Po czym się zwolniła!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agna niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 14:31
Zawsze to taniej dla firmy podpalić śmieci, wsztko idzie na koszt podatnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza