Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zniknęły kontenery PCK na odzież. Zastępują je nowe, od MZGK.
~~Szaroczarny Wrzosiec niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 14:44
A co się zmieni dla mieszkańców? NIC.
Nurki dalej będą te kontenery obrabiać i robić koło nich sajgon.
Zmieni się tylko to kto będzie czerpał z tego zyski.
Jak myślicie , KTO? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~K niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 15:29
Co to znaczy odzież "nadająca się do ponownego użycia"? Ja przekazuję rzeczy w bdb stanie, szkoda ich na przerobienie na czyściwa, bo sporo osób mogłoby z tych ubrań jeszcze skorzystać. Oddaję też dużo ubranek dziecięcych, a wiem ile tego potrzeba przy małych dzieciach i zwyczajnie szkoda takie ciuszki utylizować, lepiej wykorzystać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Starzec niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 16:07
~~K napisał(a): Co to znaczy odzież "nadająca się do ponownego użycia"? Ja przekazuję rzeczy w bdb stanie, szkoda ich na przerobienie na czyściwa, bo sporo osób mogłoby z tych ubrań jeszcze skorzystać. Oddaję też dużo ubranek dziecięcych, a wiem ile tego potrzeba przy małych dzieciach i zwyczajnie szkoda takie ciuszki utylizować, lepiej wykorzystać.



To może nie wrzucaj tam tylko komuś oddaj za darmo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwony Topinambur niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 16:09
~~K napisał(a): Co to znaczy odzież "nadająca się do ponownego użycia"? Ja przekazuję rzeczy w bdb stanie, szkoda ich na przerobienie na czyściwa, bo sporo osób mogłoby z tych ubrań jeszcze skorzystać. Oddaję też dużo ubranek dziecięcych, a wiem ile tego potrzeba przy małych dzieciach i zwyczajnie szkoda takie ciuszki utylizować, lepiej wykorzystać.

Ja wrzucam czste wyprasowane a to ma być utylizowane czy na czyściwo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niezadowolony niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 16:17
Coś to jest nieprzemyślane. Kto ma w tym interes?‽??? Taki sam super pomysl jak parkingi w mieście. Gratulacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Portulaka niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 16:19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don Kichot niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 17:17
~~ napisał(a): A co z kontenerami poza miastem? Gdzie mieszkańcy gmin będą wrzucać zużytą odzież???

To się spytajcie, waszego wójta. Może on coś wymyśli???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Wrzosiec niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 17:47
~~Don Kichot napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): A co z kontenerami poza miastem? Gdzie mieszkańcy gmin będą wrzucać zużytą odzież???

To się spytajcie, waszego wójta. Może on coś wymyśli???

Przecież wójt nie likwiduje pojemników tylko burmistrz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.