Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zniknęły kontenery PCK na odzież. Zastępują je nowe, od MZGK.
~~Emeryt niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 7:10
Przydałyby się kontenery na chrust.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Sanwitalia niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 7:16
Na chrust do Nadleśnictwo przygotuje. Brawo MZGK, wreszcie będzie porządek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Sanwitalia niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 7:18
~~Wiśniowa Tibuchina napisał(a): TO NIEPRAWDA ZE ODZIEZ Z KONTENEROW SZLA DLA LUDZI POTRZEBUJACYCH , KONTENERY PCK KTORE NIE ZBIERALY ODZIEZY DLA POTRZEBUJACYCH TYLKO DLA FIRM PRODUKUJACYCH CZYSCIWO DALEJ STOJA I TRZEBA JE USUNAC TAK SAMO JAK NOWE KONTENERY BO TE NOWE KONTENERY TEZ ZBIERAJA ODZIEZ DLA SWOJEJ FIRMY PRODUKUJACEJ CZYSCIWO A NIE DLA LUDZI POTRZEBUJACEJ ODZIEZY. NIE WRZUCAJCIE TAM ODZIEZY TYLKO DO POJEMNIKOW CZRNYCH, MIASTO ROBI SOBIE Z NAS KPINY~~Wiśniowa Tibuchina napisał(a): TO NIEPRAWDA ZE ODZIEZ Z KONTENEROW SZLA DLA LUDZI POTRZEBUJACYCH , KONTENERY PCK KTORE NIE ZBIERALY ODZIEZY DLA POTRZEBUJACYCH TYLKO DLA FIRM PRODUKUJACYCH CZYSCIWO DALEJ STOJA I TRZEBA JE USUNAC TAK SAMO JAK NOWE KONTENERY BO TE NOWE KONTENERY TEZ ZBIERAJA ODZIEZ DLA SWOJEJ FIRMY PRODUKUJACEJ CZYSCIWO A NIE DLA LUDZI POTRZEBUJACEJ ODZIEZY. NIE WRZUCAJCIE TAM ODZIEZY TYLKO DO POJEMNIKOW CZRNYCH, MIASTO ROBI SOBIE Z NAS KPINY

Chyba nie umiesz czytać, bo piszesz totalne bzdury


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Jagoda niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 11:12
A kontener z ul.Sobieskiego nie zniknął
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Wrzosiec niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 18:11
~~Bladoczerwony Pomidor napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szaroczarny Wrzosiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Don Kichot napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ napisał(a): A co z kontenerami poza miastem? Gdzie mieszkańcy gmin będą wrzucać zużytą odzież???

To się spytajcie, waszego wójta. Może on coś wymyśli???
Przecież wójt nie likwiduje pojemników tylko burmistrz.
Po pierwsze likwiduje w mieście a nie w gminie wiejskiej po drugie nie burmistrz tylko prezydent jest w Bolesławcu po trzecie nie on likwiduje tylko MZGK

Prezydent miasta – w Rzeczypospolitej Polskiej organ wykonawczy samorządu terytorialnego wybierany w wyborach bezpośrednich w gminach miejskich o liczebności powyżej 100 tys. mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marcelina niezalogowany
12 sierpnia 2022r. o 2:20
~~Krwawosiny Czarny napisał(a): A która na chwilę obecną instytucja zbiera w Bolesławcu takie używane ubrania? Dzwoniłam do kilku miejsc, ale nikt nie chce wziąć. Mam 8 worków, pół mieszkania mi to zajmuje, a wyrzucić tak po prostu - szkoda. Jest ktoś zainteresowany?


577-339-373;..Daj znac skad odebrac i i jutro w dzien podjade
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Narcyz niezalogowany
1 września 2022r. o 12:24
~~Jasnolawendowa Sanwitalia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wiśniowa Tibuchina napisał(a): TO NIEPRAWDA ZE ODZIEZ Z KONTENEROW SZLA DLA LUDZI POTRZEBUJACYCH , KONTENERY PCK KTORE NIE ZBIERALY ODZIEZY DLA POTRZEBUJACYCH TYLKO DLA FIRM PRODUKUJACYCH CZYSCIWO DALEJ STOJA I TRZEBA JE USUNAC TAK SAMO JAK NOWE KONTENERY BO TE NOWE KONTENERY TEZ ZBIERAJA ODZIEZ DLA SWOJEJ FIRMY PRODUKUJACEJ CZYSCIWO A NIE DLA LUDZI POTRZEBUJACEJ ODZIEZY. NIE WRZUCAJCIE TAM ODZIEZY TYLKO DO POJEMNIKOW CZRNYCH, MIASTO ROBI SOBIE Z NAS KPINYKtoś napisał: ~~Wiśniowa Tibuchina napisał(a): TO NIEPRAWDA ZE ODZIEZ Z KONTENEROW SZLA DLA LUDZI POTRZEBUJACYCH , KONTENERY PCK KTORE NIE ZBIERALY ODZIEZY DLA POTRZEBUJACYCH TYLKO DLA FIRM PRODUKUJACYCH CZYSCIWO DALEJ STOJA I TRZEBA JE USUNAC TAK SAMO JAK NOWE KONTENERY BO TE NOWE KONTENERY TEZ ZBIERAJA ODZIEZ DLA SWOJEJ FIRMY PRODUKUJACEJ CZYSCIWO A NIE DLA LUDZI POTRZEBUJACEJ ODZIEZY. NIE WRZUCAJCIE TAM ODZIEZY TYLKO DO POJEMNIKOW CZRNYCH, MIASTO ROBI SOBIE Z NAS KPINY
Gdzie w Bolesławcu można oddać mało używaną odzież, która komuś może się przydać,te kontenery to porażka.Tam można wrzucić to,co już nie nadaje się do użytku


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ella niezalogowany
1 września 2022r. o 17:13
Szczerze mówiąc nie bardzo wierzę w te segregację i odzysk rzeczy nadających się do dalszego użytku, skoro beneficjentem tego całego interesu z kontenerami jest firma produkującą czyściwo. A po drugie - serio, taki kontener kosztuje tylko 36 złotych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA New Fashion