Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska odmiana szarańczy ...piSS

22258
#Horus nieaktywny
17 sierpnia 2022r. o 8:11
"Nie matura lecz długopis Kaczyńskiego zrobi z ciebie milionera"

DOBRA ZMIANA w akcji ⤵️
W spółkach z udziałem państwa powstał klub milionerów związanych z
@pisorgpl
. Raporty z 19 spółek giełdowych z udziałem Skarbu Państwa. 122 "ludzi dobrej zmiany" zarobiło w nich aż 267 mln zł. 66 osób zostało milionerami ‼️

kto jest min. w tej grupie?...przeciętny ''kowalski''?
otóż nie ...
jest Janusz Kowalski ...znany i powszechnie wyśmiewany a jednak okazuje się że to tylko ''cfaniak''

TKM.

kurna jak ja nie cierpię piSSdzielców...
nie ma drugiej takiej partii czy partyjki którą bym mógł porównać z tą bandą oszustów, złodziei ,łapowników ...
piSS to największe zło dla tego kraju ...to tragedia narodowa...
od czasów rozbiorów nie spotkało tego kraju nic gorszego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 8:18
Janusz,jest tu tyle tematów ,w których napyerdalasz PISich złodziei , na xuj zakładasz następny .Wątek milionerów jest w 2 tematach . Na xuj nowy , nudzisz się ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 sierpnia 2022r. o 8:34
tego że jest w jakichś tematach nie wiedziałem ...
nie czytam wszystkiego ...

ale że o złu nigdy dosyć , to nie widzę nic złego w kolejnym temacie o piSSdzielcach i tym mafijnym układzie ...
to musi trafiać do wszystkich a czym więcej ludzi będzie miało tego świadomość tym szybciej pogoni się od ''koryta'' te nienapasione ryje...
kolejny temat o tym?...nic wielkiego się nie stało...
najwyżej temat umrze śmiercią naturalną''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwony Głąbigroszek niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 8:36
Horus napisał(a): "Nie matura lecz długopis Kaczyńskiego zrobi z ciebie milionera"

DOBRA ZMIANA w akcji ⤵️
W spółkach z udziałem państwa powstał klub milionerów związanych z
@pisorgpl
. Raporty z 19 spółek giełdowych z udziałem Skarbu Państwa. 122 "ludzi dobrej zmiany" zarobiło w nich aż 267 mln zł. 66 osób zostało milionerami ‼️

kto jest min. w tej grupie?...przeciętny ''kowalski''?
otóż nie ...
jest Janusz Kowalski ...znany i powszechnie wyśmiewany a jednak okazuje się że to tylko ''cfaniak''

TKM.

kurna jak ja nie cierpię piSSdzielców...
nie ma drugiej takiej partii czy partyjki którą bym mógł porównać z tą bandą oszustów, złodziei ,łapowników ...
piSS to największe zło dla tego kraju ...to tragedia narodowa...
od czasów rozbiorów nie spotkało tego kraju nic gorszego...

Ja bym to przebolał...gdyby to nie byli ludzie BMW.Te ich profity to pryszcz w porównaniu ze stratami jakie wyrządzają.Czasami gdy ich słucham, to zastanawiam się jakim cudem oni pokończyli szkoły na poziomie chociażby średnim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Faryzeusz przestań KŁAMAĆ niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 9:01
5 tematów o pis , ja yebie komu to potrzebne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 9:06
~~Faryzeusz przestań KŁAMAĆ napisał(a): 5 tematów o pis , ja yebie komu to potrzebne .

Powinno być tysiąc bo tyle mają za uszami Qurwy i złodzieje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 sierpnia 2022r. o 9:17
to prawda....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczciwy jak PO niezalogowany
17 sierpnia 2022r. o 9:23
W jakim państwie jest zabronione inwestować zarobione pieniądze politykom ,
A może pan Horus udokumentuje co do zeta swoje dochody łącznie z tymi na czarno zarobionymi ,
w Niemczech na przykład , inaczej ujmując następni rządzący po PiS muszą być 100% typy
Samarytanina .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.