Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Matka Boska wita wjeżdżających do Bolesławca
~~Polak niezalogowany
23 września 2022r. o 15:03
Order Biały za zdewastowanie Armii i kłamstwa smoleńskie. To powinno się karać publiczną szubienicą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niekolorowy niezalogowany
23 września 2022r. o 15:08
Brawa dla właściciela! W tym chorym świecie miło widzieć trochę normalności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Omieg niezalogowany
23 września 2022r. o 15:09
Mi to trochę zasuwa średniowieczem... trzeba czekać na pierwszych pielgrzymów ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy Kopytnik niezalogowany
23 września 2022r. o 15:14
~~Granatowoczarna Mięta napisał(a): Jak ona licheńska, to tam padre Machulski dobrze dbał. O kasę i przyjemność i tandetę. Ale dobrze, że na prywatnej posesji, gdyby miasto znowu na swój koszt takie coś zrobiło, to by mi się w ogóle nie podobało. Tak ścierpię, choć to sztuka nawet nie średnich lotów.

Znawca sztuki z Bolesławca, dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mol niezalogowany
23 września 2022r. o 15:14
Brawo! Szacun!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bardziej znajomy niż kolega niezalogowany
23 września 2022r. o 15:15
~~Lilioworóżowy Omieg napisał(a): Mi to trochę zasuwa średniowieczem... trzeba czekać na pierwszych pielgrzymów ;-)

I o to chodzi ,będą sprzedawali miniaturki , poświęcone oczywiście .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawa Rogownica niezalogowany
23 września 2022r. o 15:24
~~Rudy Perukowiec napisał(a): Z jednej strony pięknie. Z drugiej posesja ogrodzona wysokim murem. Postawa katolicka to otwartość na świat i ludzi. Na pewno daje do myślenia.

Właściciel chciał mieć ciszej na posesji jest przy drodze co miał ścianę dźwiękoszczelna postawić i parasol z basenikiem dla dzieci aby być bardziej otwartym, a może przywitać pędzące samochody po 100km/h... co Ty wiesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~warta niezalogowany
23 września 2022r. o 15:38
codzienie przejeżdzam tą trasa do roboty. Zastanaiałem się kiedy zacznie sie nagonka na własciciela i codziennie sie przygladam czy komus do głowy nie przyszło, aby zniszczyć. Jak dla mnie to spora odwaga wyznawać dziś tak publicznie swoja wiarę, ogromny szacun, dla tych co tam mieszkaja!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza