Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Matka Boska wita wjeżdżających do Bolesławca
~~Kmicic niezalogowany
23 września 2022r. o 18:32
Ej lewaki, gdzie Wasza tolerancja? Też wystawię kapliczkę na swojej posesji i nic Wam do tego. Pozdro dla właściciela posesji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Bieluń niezalogowany
23 września 2022r. o 18:37
~~Bakłażanowa Sałata napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marengo Wiesiołek napisał(a): Pewnie wyznawcy księdza Natanka tam mieszkają. Kazał kiedyś swoim sekciarzom stawiać takie kapliczki, świątki


Pudło. Dojdź do takiego majątku uczciwie to pogadamy wątpię jednak że Ci się uda. Pozostaje ci klepać komenty w bidzie materialnej i umysłowej. Słychać wycie? Znakomicie.

A co ma majątek i sposób jego zgromadzenia do tego czy ktoś może być lub nie wyznawcą sekty Natanka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 września 2022r. o 18:37
jak dla mnie to możesz sobie postawić takie na każdym rogu...
może nawet poczujesz się bardziej ''pobożny'' od samego papieża...;D

idź dalej i wyżej ...w środku swojej posesji postaw coś większego od tego w Świebodzinie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oziewicz niezalogowany
23 września 2022r. o 18:52
Kogo boli niech zamknie oczy. To prywatna posesja. Piękna rzeźba i pomysł godny poklasku w tych smutnych, pozbawionych wartości czasach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
23 września 2022r. o 19:03
Matka Boska niestety nie uratuje tego kraju zdruzgotanego przez pisowską szarańczę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Własciciel niezalogowany
23 września 2022r. o 19:06
~~Alter napisał(a): Cicho lewackie łajzy. Na kolana nic wam do mojej figury.

Byłbym wdzieczny gdyby Pan się nie podszywał pod właściciela. Niegodne... . Kłamliwe i przykre. Proszę zadzwonić i powiedzieć mi to w twarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Zawilec niezalogowany
23 września 2022r. o 19:09
~~Własciciel napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Alter napisał(a): Cicho lewackie łajzy. Na kolana nic wam do mojej figury.

Byłbym wdzieczny gdyby Pan się nie podszywał pod właściciela. Niegodne... . Kłamliwe i przykre. Proszę zadzwonić i powiedzieć mi to w twarz.

Po drugie stronie jest flaga domofon pań znajdzie. Serdecznie pozdrawiam wszystkich bolesławian dobrej i złej woli... . Ps. Nie jestem natankowcem, rydzykowcem, pisowcem (ubolewam co zrobili z naszą Ojczyzną) tylko zwykłym wierzącym Katolikiem. Proszę nie uciekać się do kłamstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Fiołek niezalogowany
23 września 2022r. o 19:38
Jestem ateistą ale zupełnie nie przeszkadza mi że ktoś ma ochotę na prezentowanie swojej wiary to tylko kamień ma znaczenie dla ludzi którzy wierzą więc nie wierzącym nie powinien przeszkadzać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.