Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapisz się do Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Bolesławieckiej, spełnij swoje marzenia
~~Kulturoznawca niezalogowany
31 października 2022r. o 4:40
Ziemia Bolesławiecka nie ma swojego tańca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~może niezalogowany
1 listopada 2022r. o 8:02
~~Poziomkowy Tulipanowiec napisał(a): Wyrzucili ich z BOK i nikt nawet nie zapyta dlaczego? Był zespół dobrze nie ma zespołu jeszcze lepiej.
Kultura w Bolesławcu kwitnie.
Może wyrzucili ich za to, że w przerwie występów za budynkiem muzeum, chłopcy z zespołu biegali po podwórku ul. Mickiewicza i przez domofon wyzywali ludzi od ciot i pe. ałów. To było przecież dawno, a oni jeszcze nie mogą przeboleć, że działają w innym niejscu niż BOK?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
1 listopada 2022r. o 9:28
A co się stało z zespołem Jutrzenka, który był prowadzony w Bolesławicach?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 listopada 2022r. o 12:32
~~Wesoły Romek napisał(a): A co się stało z zespołem Jutrzenka, który był prowadzony w Bolesławicach?.
To byli ludzie starsi i może nie mają już siły występować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Pysznogłówka niezalogowany
1 listopada 2022r. o 12:36
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a): A co się stało z zespołem Jutrzenka, który był prowadzony w Bolesławicach?.
To byli ludzie starsi i może nie mają już siły występować.

Tak ale jeszcze w latach 70-tych byli następcy tych "starych" mam fotkę siostry z lat 60-tych w stroju w którym występowała w tym zespole Jutrzenka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 listopada 2022r. o 19:17
~~Śliwkowa Pysznogłówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a): A co się stało z zespołem Jutrzenka, który był prowadzony w Bolesławicach?.
To byli ludzie starsi i może nie mają już siły występować.

Tak ale jeszcze w latach 70-tych byli następcy tych "starych" mam fotkę siostry z lat 60-tych w stroju w którym występowała w tym zespole Jutrzenka.

~~Śliwkowa Pysznogłówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a): A co się stało z zespołem Jutrzenka, który był prowadzony w Bolesławicach?.
To byli ludzie starsi i może nie mają już siły występować.

Tak ale jeszcze w latach 70-tych byli następcy tych "starych" mam fotkę siostry z lat 60-tych w stroju w którym występowała w tym zespole Jutrzenka.
Lata 60 były 60 lat temu, więc to są ludzie starsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
3 listopada 2022r. o 9:24
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a): A co się stało z zespołem Jutrzenka, który był prowadzony w Bolesławicach?.
To byli ludzie starsi i może nie mają już siły występować.


Ale trzynastki i czternastki to biorą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Przymiotno niezalogowany
3 listopada 2022r. o 10:10
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a): A co się stało z zespołem Jutrzenka, który był prowadzony w Bolesławicach?.
To byli ludzie starsi i może nie mają już siły występować.


Ale trzynastki i czternastki to biorą.


Ty nie bierzesz bo jeszcze nie jesteś taki mądry i stary, jak będziesz w tym wieku to też zmądrzejesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.