Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedzenie na wagę - NOWA restauracja w Bolesławcu zaprasza
~~Ania niezalogowany
24 listopada 2022r. o 15:48
Jedzenie okrone obsługa ma cię w dupie bo ktoś imprezę zamawia to ty stój z taca i czekaj 20 minut
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TOMEK niezalogowany
24 listopada 2022r. o 17:57
Jałem u nich ostatnio swieżonkę + ziemniaki + surówki BYŁO BARDZO SMACZNE. Nie musisz czekać, od razu masz nałozone na talerz, a obok mozesz sobie usiasc w ciepłym miejscu i zjesc. WIĘC POLECAM. CENY: jakie mają być teraz, biorąc pod uwage ceny produktów , życia czy energi?. PRZYPRAWIANIE POTRAW: TO NIE DOM, MUSI BYĆ UNIWERSALNIE, PO TĄ SĄ NA STOLIKACH PRZYPRAWY ŻEBY SOBIE SWÓJ SMAK ZROBIĆ. Ludzie po co ten Hejt!!!, Polska piękny kraj, tylko ludzie .......y!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
24 listopada 2022r. o 18:09
~~TOMEK napisał(a): Jałem u nich ostatnio swieżonkę + ziemniaki + surówki BYŁO BARDZO SMACZNE. Nie musisz czekać, od razu masz nałozone na talerz, a obok mozesz sobie usiasc w ciepłym miejscu i zjesc. WIĘC POLECAM. CENY: jakie mają być teraz, biorąc pod uwage ceny produktów , życia czy energi?. PRZYPRAWIANIE POTRAW: TO NIE DOM, MUSI BYĆ UNIWERSALNIE, PO TĄ SĄ NA STOLIKACH PRZYPRAWY ŻEBY SOBIE SWÓJ SMAK ZROBIĆ. Ludzie po co ten Hejt!!!, Polska piękny kraj, tylko ludzie .......y!!! Zastosowana autokorekta

Gadasz jak Piłsudski , wąsy też masz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Bazylia niezalogowany
25 listopada 2022r. o 13:25
Chyba sie tam wybiore , wyglada pysznie , lubie oceniac smak jedzenia i delektowac sie nim . Sprawdzam , czy ktos lepiej ugotowal niz ja. Jestem wielkim smakoszem i szukam ciekawych smakow, potem w domu staram sie je zrobic podobnie. Fajne miejsce. Wszystkim zycze SMACZNEGO ! Sama sie przekonam jak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Bazylia niezalogowany
25 listopada 2022r. o 13:58
Do pana, co pyta o wasy. A co ? wolisz jak ma wasy? umowic sie z nim chcesz ? co masz do Pilsudskiego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Floks niezalogowany
26 listopada 2022r. o 9:08
Byłem. Ostatni raz. Miało być szybko a czekałem w kolejce na wzięcie ziemniaków. Nie polecam. Nie wiem skąd tyle pochlebnych komentarzy. Może właściciele, ich znajomi, rodzina piszą. Wolę pijąc do zwykłej restauracji. Szybciej zjem.
Może w Boleslawcu jest inaczej bo u mnie tak jest jak napisałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesolutki Jasiu niezalogowany
26 listopada 2022r. o 11:32
~~Wesoły Romek napisał(a): Ale sensacja w Bolcu po uju :) takie coś kilkanaście lat temu miało Tesco w Olsztynie :) brałem trochę frytek dwie golonki i za śmieszne pieniądze byłem najedzony :)

No jaki romek, taka restauracja! A czym popijałeś? Wino marki wino?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
27 listopada 2022r. o 4:24
gdybym zamówił kg kartofli ze sosem tj 50 zł , więc w takich lokalach lepiej nie jesć kartofli i surówek , 25 dek kotletów mielonych i 25 dek kotletów schabowych to daje 50 zł i do domu a w domu ugotować kartofli do tego ogurek kiszony i mamy obiad za pół darmo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.