Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławieckie żeglarstwo umiera przez chciwość właścicieli zbiorników wodnych?
~~Marengo Wrotycz niezalogowany
3 listopada 2022r. o 20:25
wójt i jego ziomki sprzedali i mają to gdzieś bo kasa byla potrzebna.... tyle w temacie, oni nie patrzą na dobro mieszkańców ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Babzhah niezalogowany
5 listopada 2022r. o 7:37
No i dobrze, nie będziecie się tam panoszyć jakby woda należała tylko do Was, trzeba było nauczyć się pokory, a teraz naura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Nagietek niezalogowany
5 listopada 2022r. o 9:07
~~Dociekliwy napisał(a): Oj Jakubie przecież większość co piszesz to nieprawda !!! Bez problemu udało mi się spotkać z jednym z właścicieli pokazał dokumenty i opowiedział o wszystkim troszke inaczej to wygląda !!! Myślę że przepraszanie może niewystarczające być !!!


Tiaaaa, policji nie chcieli pokazac calej umowy, a takiemu randomowi pokazali i dali poczytac. Śnij dalej..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Tawuła niezalogowany
5 listopada 2022r. o 9:11
Jak widać nowym właścicielom bardo zależy na tym by jednak prwda nie wypłynęła na wierzch... niestety nie zakrzyczycie nas! NIkt nie kupi tych waszych działek!

~~Babzhah napisał(a): No i dobrze, nie będziecie się tam panoszyć jakby woda należała tylko do Was, trzeba było nauczyć się pokory, a teraz naura

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawa Hakonechloa niezalogowany
5 listopada 2022r. o 9:13
No to zgłoś sprawę do prokuratury... chętnie spotakamy się z tymi wszystkimi kłamacami i kpiarzami stąd w sądzie!

c=~~Dociekliwy]Oj Jakubie przecież większość co piszesz to nieprawda !!! Bez problemu udało mi się spotkać z jednym z właścicieli pokazał dokumenty i opowiedział o wszystkim troszke inaczej to wygląda !!! Myślę że przepraszanie może niewystarczające być !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Cząber niezalogowany
6 listopada 2022r. o 10:25
JAKUB WRACAJ NA KUNICE ???????ZAPOMNIAŁEM TEŻ TAM CIE NIE CHCĄ ZA FRI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ROZLICZENIE niezalogowany
6 listopada 2022r. o 11:46
MAM KILKA PYTAŃ :
1. Dotacja z Urzędu Gminy Bolesławiec ??????
2. Dotacja z Urzędu Miasta Bolesławiec ??????
3. Sponsorzy Prywatni ?????
4. Składki członkowskie ?????
5. Półkolonie dwa turnusy ??????
6. Kursy Sternika Motorowodnego ??????
7. Motorówka WOPR ?????
8. NON PROFIT 130 szkolenie dzieci . Ile zapłacił POLSAILING Polski Związek Żeglarski ?????
9. Inne dotacje ????????

????????????????????? 200 TYSIĘCY ZŁOTY ??????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A tak fajnie było niezalogowany
8 listopada 2022r. o 18:30
&t=165s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.