Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie radośnie i razem obchodzili Narodowe Święto Niepodległości
~~Pomarańczowożółta Dąbrówka niezalogowany
12 listopada 2022r. o 11:38
~~Modra Mięta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sinoniebieski Bieluń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnozielona Surfinia napisał(a): Piotr Roman na wakacjach ?


Może po prostu był w solarium ?


Może jest na diecie ?

Przecież on z innej krainy pochodzi i interesy Bolesławca też ma gdzieś..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Dąbrówka niezalogowany
12 listopada 2022r. o 11:41
~~Jakotako napisał(a): Spokojnie , jaki Rząd takie obchody ale już miękną i dają z siebie wszystko jak nasza reprezentacja , wiedzą że bez kasy z UE dalej będą biedę klepać . Nie są się długo ludzi karmić apelem smoleńskim .

A to dzięki patriotom zabiegającym o stołki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Dąbrówka niezalogowany
12 listopada 2022r. o 11:46
~~ napisał(a): Bardzo niepokojące w święcie niepodległości jest to, że Polacy niosą biało czerwone Flagi !
TVN pokazywał swój antymarsz i tam było pełno czerwonych, czarnoczerwonych i tęczowych flag i tylko kilka flag biało czerwonych w takie święto narodowe. Bardzo adekwatnie do stanu ducha tych ludzi.

Widocznie dobrze płacili za udział. A kto im kupował te flagi ?, to chyba nie byli polacy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawy Wawrzynek niezalogowany
12 listopada 2022r. o 11:58
Bolec info to jest najlepszy portal. Na istotnych boleslawiec, zabronione jest używanie słów covid i ukraina . Nie publikują takich postów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zigi niezalogowany
12 listopada 2022r. o 14:03
Fajne święto i będę go obchodził jak pozbędziemy się zdrajcow (ktorzy niszczą ten piękny kraj) tych pisaków spod znaku sierpa i młota .Ja jako stary solidarnościowiec nie mogę patrzeć na te komunistyczne gęby zdrajcow typu:kaczoreks,macirewicz piotrowiczx itd.ktorzy sprzedali nasz kraj dla garści srebrników
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Szydlica niezalogowany
12 listopada 2022r. o 14:16
~~Zigi napisał(a): Fajne święto i będę go obchodził jak pozbędziemy się zdrajcow (ktorzy niszczą ten piękny kraj) tych pisaków spod znaku sierpa i młota .Ja jako stary solidarnościowiec nie mogę patrzeć na te komunistyczne gęby zdrajcow typu:kaczoreks,macirewicz piotrowiczx itd.ktorzy sprzedali nasz kraj dla garści srebrników


Widzisz, taki głupi jesteś. To jest rocznica kraju zwanego Polską a władze i się zmieniają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
12 listopada 2022r. o 22:25
~~Grafitowa Facelia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lazurowa Macierzanka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnopomarańczowa Acidantera napisał(a): LIST DO NARODU POLSKIEGO OD ŁUKASZENKI

https://www.bibula.com/?p=137021

Ja tam łukaszenke lubię. Poza tym dzięki jego wspaniałomyślnej ofercie pozwolenia Polakom ubiegania się w tym przepięknym kraju o azyl znalazłam moje korzenie i zrozumiałam dlaczego bydło z Tomaszowa i szczytnicy tak bardzo tępili mnie i mojego ojca. Dzięki Łukaszenko teraz rozumiem gdzie jest wróg

To na Białoruś wyprowadź się.

Nie wolę was na miejscu niszczyć tak jak wy mnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
12 listopada 2022r. o 22:26
~~Mlecznoróżowa Pelargonia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): a przepraszam a od kiedy Polska jest niepodległa ? bo coś mi się wydaje że skoro przychodzi garstka ludzi na ten pseudo pochód to ci którzy nie przyszli to ci co wiedzą że tj groteska ?
Groteską jest to że ktoś wydał Cię na świat.Nie pasuje Ci Ojczyzna ,to VON!

Oddajcie nazwę polska. Kraju już niema jest firmą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza