Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zęby w 1 dzień

~~Mama niezalogowany
22 listopada 2022r. o 20:22
Czy ma ktoś wykonane zęby metoda all-on-4? Leczę zęby już bardzo długo wydaje kasę bez rezultatów jestem zdesperowana:-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Rozwar niezalogowany
23 listopada 2022r. o 20:43
~~Mama napisał(a): Czy ma ktoś wykonane zęby metoda all-on-4? Leczę zęby już bardzo długo wydaje kasę bez rezultatów jestem zdesperowana:-(

Dawaj od razu linka, nie czaj się;]
Za 2 zł od sztuki na zęby nie zarobisz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielona Szachownica niezalogowany
23 listopada 2022r. o 21:21
~~Paliowy Rozwar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mama napisał(a): Czy ma ktoś wykonane zęby metoda all-on-4? Leczę zęby już bardzo długo wydaje kasę bez rezultatów jestem zdesperowana:-(

Dawaj od razu linka, nie czaj się;]
Za 2 zł od sztuki na zęby nie zarobisz :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mama niezalogowany
23 listopada 2022r. o 21:24
Ha ha ha ale się uśmiałam... zatrzymajcie już tą karuzelę śmiechu pan wyżej wysiada! Dobrze, że cennik znasz nie czuję potrzeby robić ci konkurencji:-D:-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
24 listopada 2022r. o 15:53
Mama , i co z tymi Twoimi zębami ? Ja to swoimi szarpię biustonosz swojej , ale ognia po tym nie ma .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Pernecja niezalogowany
24 listopada 2022r. o 16:01
W jeden dzień NFZ ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mama niezalogowany
25 listopada 2022r. o 22:11
~~Liliowa Pernecja napisał(a): W jeden dzień NFZ ?

Nieee na NFZ nie ma szans proszę wpisać w przeglądarce zęby w 1 dzień i jest opisane jak to wygląda:⁠-⁠):⁠-⁠)tylko brak mi szczerej opinii czy naprawdę jest tak pięknie jak to opisują i czy warto:⁠-⁠)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Sosna niezalogowany
25 listopada 2022r. o 22:14
~~M21W2 napisał(a): Mama , i co z tymi Twoimi zębami ? Ja to swoimi szarpię biustonosz swojej , ale ognia po tym nie ma .

Mogę Panu tylko współczuć.Mój mąż nie musi mnie szarpać za biustonosz żeby był "ogień" także zamiast pisać zbędne komentarze polecam zajrzeć do jakiegoś poradnika żeby i Pana kobieta nie czuła się szarpana:⁠-⁠)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.