Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zbierają podpisy pod ustawą 'Tak dla in vitro" - WIDEO
~~Pomarańczowożółta Dąbrówka niezalogowany
26 listopada 2022r. o 19:10
~~Brunatnoczarna Kosodrzewina napisał(a): najpierw antykoncepcja na szeroką skalę, później pragnienie dzidziusia ale organizm odmawia, więc szuka się sponsoringu,
in vitro tak ale za swoje

Pomiędzy pigułkami jeszcze ABORCJA, a tu 40stka się zbliża i nie zaskakuje -bo zniszczonę org.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Dąbrówka niezalogowany
26 listopada 2022r. o 19:15
~~ne ne napisał(a): Mordę to Ty masz . I ja nikogo nie wyzywam od "xuji" Skąd może wiedzieć co ja mam do powiedzenia w sprawie kota. Ale niestety prawda w oczy kole. Ale Ty to byś chętnie rozporządzał pieniędzmi innych.

Zarabiają przy pomocy antykonc. np. kariera a teraz chcą za publiczne udowodnić macież. i organizm zatruty na dodatek po używkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ne ne niezalogowany
26 listopada 2022r. o 19:19
Generalnie, rodzicielstwo geriatryczne, nie przyczyni się do rozwoju Narodu. Choć nie pochwalam in Vitro ale jak ktoś robi to za swoje i nie zmusza mnie poprzez organy państwa abym to finansował to mam do tego stosunek obojętny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~profos niezalogowany
26 listopada 2022r. o 19:19
Odstawić alkohol to będzie dzidziuś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Szałwia niezalogowany
26 listopada 2022r. o 19:22
Boszsz... Jakbym miał drobne to bym im rzucił...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Dąbrówka niezalogowany
26 listopada 2022r. o 19:27
~~profos napisał(a): Odstawić alkohol to będzie dzidziuś

Trzeba to robić w młodym wieku, a nie jak organy już pomarszczone i przytrute.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Dąbrówka niezalogowany
26 listopada 2022r. o 19:29
~~Biała Szałwia napisał(a): Boszsz... Jakbym miał drobne to bym im rzucił...

Zrobisz tylko krzywdę potomstwu po starej mamuśce (babci).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Feluś niezalogowany
26 listopada 2022r. o 19:51
Czy te dzieci na fotce to z in .....? Jak można w interesy ....... dzieci wciągać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza