Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kultywują polskie tradycje górnicze - WIDEO
~~Sepiowy Wyżlin niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 12:17
~~Malkon napisał(a): Pisać każdy może, raz trochę lepiej raz trochę gorzej. Okres pandemii ograniczył działalność różnych organizacji działających na rzecz środowisk senioralnych. Dotyczy to również środowiska emerytów górniczych . Karczma piwna odbyła się po dwóch latach przerwy. Nie było tyle osób ile bywało w latach poprzednich. W innych organizacjach senioralnych po pandemii jest podobnie i trochę wody w Bobrze musi upłynąć żeby wszystko wróciło do normy.


O proszę są i wójtowie i radni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.