Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł Piotr Borys: Chcemy ratować Polskę przed rządami Prawa i Sprawiedliwości
~~Tabaczkowy Cyprysik niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 10:05
~~Zielonkawożółty Różanecznik napisał(a): Odkąd pan Przemysław, zaczął udzielać się politycznie, przestałem odwiedzać jego zakład. Paru znajomych dokonało tego samego.

Ja ostatecznie straciłem szacunek dla bolesławieckiej PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Buk niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 10:25
Ja kompletnie nie potrafię zaufać takim ludziom. Jest w nich jakby maska założona na twarze, skrupulatne dążenie do władzy, tylko władzy, stanowisk, wpływów, posiadania. Te wszystkie manipulacje, mowy nienawiści, brak jakichkolwiek konkretów, ogólniki, często zero podstaw merytorycznych, zero wiedzy podstawowej wyniesionej z uczelni, szkół... Ja widzę tylko gadające głowy. W mojej firmie fryzjer mógłby najwyżej obsługiwać wózek do sprzwtania, nic innego nie widzę. Ten stary dziadek pewnie nie zna żadnych technologii, nie znają pewnie języków... Dramat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sztogkolm -czy jakoś podobnie niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 11:31
~~Granatowoszary Buk napisał(a): Ja kompletnie nie potrafię zaufać takim ludziom. Jest w nich jakby maska założona na twarze, skrupulatne dążenie do władzy, tylko władzy, stanowisk, wpływów, posiadania. Te wszystkie manipulacje, mowy nienawiści, brak jakichkolwiek konkretów, ogólniki, często zero podstaw merytorycznych, zero wiedzy podstawowej wyniesionej z uczelni, szkół... Ja widzę tylko gadające głowy. W mojej firmie fryzjer mógłby najwyżej obsługiwać wózek do sprzwtania, nic innego nie widzę. Ten stary dziadek pewnie nie zna żadnych technologii, nie znają pewnie języków... Dramat


Naszczalnik w szpitalu kolana leczy a ty tu o nim taki tekst . A jak nie przeżyje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowaty Grab niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 12:52
wystarczy jedno słowo TARGOWICA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 grudnia 2022r. o 12:56
sprzedadzą was przy najbliższej okazji...

wybierzcie ich a później ...''pocałujta w dupę wójta''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do siego roku niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 13:04
~~Kasztanowaty Grab napisał(a): wystarczy jedno słowo TARGOWICA


Kaczyński zostaje jeszcze w szpitalu. Personel nie posiada się z radości. Ja z nadziei. Nadzieja umiera ostatnia ale błędy medyczne sie zdarzają. Niestety
Już współczuję tym, na których dyżurze dojdzie do zakończenia imprezy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielata Brzoza niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 13:11
PiS, PO, ZSL, SLD to jedno bolszewickie zło!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Kolendra niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 13:20
~~Ciemnopopielata Brzoza napisał(a): PiS, PO, ZSL, SLD to jedno bolszewickie zło!

Howgh!
Ja wódz potwierdzam. Wszyscy zgadzają się na totalitarne rozwiązania i wprowadzanie niewolnictwa!
Nowi bolszewicy pełną gębą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.