Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brutalnie pobili mężczyznę w Wigilię. Siedzą w areszcie.
~~-Karma- niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 14:25
W Kocham Bolec.Info na dołku powinni dostać solidny ! Odizolować i nie wypuszczać desperaci

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Nachyłek niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 16:00
Co z tymi policjantami którzy pobili papę wtargnęli na śmieciarza co z tymi którzy chcieli mi ten numer wywinąć!! Chcieliście mnie pobić ?!! Za to że napisałam publicznie że urządzacie zamachy ustawki żeby zabić. 50 kg blondynka która nic nie wie takim zagrożeniem dla was żeby chcieć ją zabić prawda Pitera ? Swołocz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Nachyłek niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 20:40
~~pis to zdrajcy i oszuści napisał(a): https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/nastolatki-w-radiowozie-swiadkowie-przerywaja-milczenie-o-tym-zartowali-policjanci/9d8cddl,79cfc278

pisomilicja upadła, pisoreligia, pisozamach upadły a pisopomniki i pisorząd też upadnie

Ci ludzie w admin w bolcu nie są od dziś ani od PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Nachyłek niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 20:45
Ja się pytam co się stało z tymi dwoma którzy zaatakowali papę i zgubili broń którzy użyli broni w niewłaściwy sposób narażając jego i swoje życie ? Równi i równiejsi. Już się tak rozpanoszyła ta "inteligencja" że nic ich nie ruszy nawet wymachiwanie ku 7423m
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gal niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 20:54
Cóż pewnie im tylko grozi zaś matkę tylko pomówioną trzymają w areszcie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Kosodrzewina niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 21:51
Bardzo dobrze. Brawo dla policji. Oby sąd ich dojechał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruslan niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 22:17
NiEWINYCH ZAMYKAJA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Kosodrzewina niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 22:42
Jakich niewinnych... Tam każdy mówi że niewinny. Patusów zwyrodniałych aresztowali i bardzo dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.