Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prośba do zwolenników obecnej opozycji.

~~Brudnoszara Laurencja niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 19:48
~~POkrzywa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Opki napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoszara Hortensja napisał(a): Kiedy do Polaków dotrze, że PIS i PO to przeciwne końce tego samego kija, którym garbowane są nasze plecy? Jaka jest różnica, czyja ręka trzyma kija? Pozostałe partyjki to pontony ratunkowe dla wypchniętych za burtę.


Głos rozsądku!
różnica polega na tym że za peło chodziłem głodny
a za tych mam pełny bandzioł i jeszcze na leki mnie stać,jego mać


i emeryci oszustom pieniądze przez okno wyrzucają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Szarłat niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 22:03
A co to jest ta opozycja?
To chyba ci co nie są w sejmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~EvgenCinue niezalogowany
11 lutego 2023r. o 2:26
Witam wszystkich!

Chcę podzielić się prawdziwym doświadczeniem, z wiekiem moja siła seksu zaczęła się zmniejszać, a w końcu przyszła na opłakany poziom(
Nawet najpiękniejsze i najmłodsze dziewczyny, nie podnieciły we mnie odpowiedniego poziomu energii…
To było okropne i depresja zaczęła się, gdy znajomy powiedział, że musisz codziennie czytać dowcipy i śmiać się, a wszystko stopniowo się poprawi.
Polecił mi tę stronę - https://www.kompotanekdot.ru
Myślałem, co za bzdury, ale nie było nic do zrobienia i zacząłem systematycznie się śmiać i czytać wszystko o humorze!
Nie wierzyłem w to, ale po 2 tygodniach moja moc stała się normalna i mogłem wrócić do przestrzeni miłości i chodzić z modelkami!
Dzięki śmiechom i anegdotom i bądź zdrowy)

Mam 87 lat, ale nadal jestem silny w łóżku)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~IraWat niezalogowany
11 lutego 2023r. o 4:03
Cześć przyjaciele!

Nazywam się Irina, nie jestem już dziewczyną, mam 33 lata, prowadziłem ciekawe, a czasem rozwiązłe życie i popadłem w ciężką depresję.
Chodziłem do różnych lekarzy i psychologów, a po wydaniu dużych pieniędzy i czasu znalazłem rozwiązanie, pytasz jakie?
Zacząłem po prostu czytać dowcipy, codziennie przez 10 minut i częściej uczestniczyć w wydarzeniach związanych z humorem, a to zaczęło wywierać pozytywną dynamikę i zmieniło moje życie.
Nawiasem mówiąc, dobra strona z dowcipami - https://www.anekdotas.ru
Często go czytam, z wielu innych i radzę)
Po co obciążać się problemami i doświadczeniami.

Śmiej się i żyj długo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
11 lutego 2023r. o 5:32
w nadchodzących wyborach głosujemy na polską partie patriotyczną Dobrobytu i Pokoju , tym zdradzieckim partiom pis po konfederacja już dziękujemy za współprace.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
11 lutego 2023r. o 19:21
Krytykowali, że inni kradną, "wystarczy nie kraść".
Potem kradli, ale się dzielili.
Teraz okupacyjnie rabują. Bezczelnie, bezkarnie, śmiejąc się Polakom w twarz. Modląc się: "Ojczyznę dojną racz nam dać Panie".
Kradli, kradną, będą kraść!
Dopóki ich nie obalimy i nie osądzimy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Diaskia niezalogowany
11 lutego 2023r. o 21:52
~~Lucjan napisał(a): Krytykowali, że inni kradną, "wystarczy nie kraść".
Potem kradli, ale się dzielili.
Teraz okupacyjnie rabują. Bezczelnie, bezkarnie, śmiejąc się Polakom w twarz. Modląc się: "Ojczyznę dojną racz nam dać Panie".
Kradli, kradną, będą kraść!
Dopóki ich nie obalimy i nie osądzimy.

~~Lucjan napisał(a): Krytykowali, że inni kradną, "wystarczy nie kraść".
Potem kradli, ale się dzielili.
Teraz okupacyjnie rabują. Bezczelnie, bezkarnie, śmiejąc się Polakom w twarz. Modląc się: "Ojczyznę dojną racz nam dać Panie".
Kradli, kradną, będą kraść!
Dopóki ich nie obalimy i nie osądzimy.


Po nich przyjdą następni i też będą kraść.
Nie po to się pcha do polityki aby potem nie kraść.
polityk=złodziej,

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
13 lutego 2023r. o 7:46
Peło kradnie np.Sikorski;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.