Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak przebiega odbudowa Klasztoru Dusz w Nowogrodźcu?
~~Klincz niezalogowany
26 stycznia 2023r. o 19:44
Właśnie Gmina straciła głosy w wyborach za ten obiekt nikt z grona miłośników klasztoru nie zagłosuje więcej na Partię Pis. Tak właśnie strzelacie sobie w kolano.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Scewola niezalogowany
26 stycznia 2023r. o 20:48
Co za banda hejterów i narzekaczy. A kto katolicy doprowadził ten obiekt do całkowitej ruiny? I nie wciskajcie bajki że ruskie, bo jeszcze trochę po wojnie się trzymał... A kto katolicy przez lata podrzucał tam śmieci, popijał trunki i defekował pod murami tego przewielebnego gmachu? Zatem pozwólcie młodym działać i przestańcie hipokryci krytykować wszystko!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Berberys niezalogowany
26 stycznia 2023r. o 21:19
~~ii napisał(a): no patrz , tym to zawsze bieda spogląda w oczy


Ja tam lubię czarownice . Mnie interesuje... jak to jest ? przed przejęciem klasztoru był tam całkowity zakaz wstępu ze względu na zagrożenie dla życia i zdrowia. Co się stało, że teraz tam tłumy turystów ze świata się przewalają, oblężenie Klasztoru jak na Potopie ? i można. Cud !! Muza na Kościele, sabat na Klasztorze... Ma ktoś skręta ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy fiołek niezalogowany
26 stycznia 2023r. o 21:20
~~Pszeniczna Scewola napisał(a): Co za banda hejterów i narzekaczy. A kto katolicy doprowadził ten obiekt do całkowitej ruiny? I nie wciskajcie bajki że ruskie, bo jeszcze trochę po wojnie się trzymał... A kto katolicy przez lata podrzucał tam śmieci, popijał trunki i defekował pod murami tego przewielebnego gmachu? Zatem pozwólcie młodym działać i przestańcie hipokryci krytykować wszystko!

Co ty za bajki piszesz? Właścicielem klasztoru została babka która za darmo przejęła klasztor a potem robi sobie tam zdjęcia na golasa i zamieszcza w internecie a nam opowiada bajki że będzie robić centrum kultury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chatka na kurzej nóżce niezalogowany
26 stycznia 2023r. o 21:31
Ha ha ha! Pamiętam jak burmistrz po tym jak upadł pomysł na sprzedaż placu Wróblewskiego zapowiedział, że wspólnie z księżmi z gminy będzie bronił katolickich wartości. To miała chyba być zemsta za udział lewackiego posła w sesji, na której o tym decydowano. A tu proszę bardzo takie gusła, świętokradztwa i jeszcze jakaś gomora. To taki z pana katol? Słupki sondażowe w dół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yu niezalogowany
26 stycznia 2023r. o 21:47
Nie pij już wiecej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
26 stycznia 2023r. o 21:50
Jeżeli Relich jest promotorem tego przedsięwzięcia to powinien chociaż raz wykazać się hojnością i przeznaczyć jedną swoją wypłatę na odbudowę klasztoru ,bo dawanie gminnych pieniędzy to żaden wyczyn , od 20 lat rządi a jakoś nigdy nie słyszałem ,żeby coś za sponsorował od siebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morowe powietrze niezalogowany
26 stycznia 2023r. o 21:52
Sama nazwa klasztor dusz zalatuje spirytualizmem, jakąś sektą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu