Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

€ albo finansowa katastrofa

~~Marek niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 20:23
~~arek napisał(a): Wprowadzenie euro w Polsce będzie dla nas sensowne kiedy nasze wynagrodzenia, liczone w euro, stanowić będą ok. 70% średniej w UE.

Jak będzie złotówka to nigdy nie nastąpi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
3 lutego 2023r. o 11:15
Morawiecki straszy Polaków, że w Chorwacji po wprowadzeniu euro ceny wzrosły jak szalone. Eurostat zaś podaje, iż ów wzrost wynosi... 0,2 procenta. Słownie: dwie dziesiąte procenta!
Czy ten człowiek kiedyś powiedział prawdę? Jestem pewien że żonę też okłamuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ewa niezalogowany
3 lutego 2023r. o 12:12
~~Lucjan napisał(a): Morawiecki straszy Polaków, że w Chorwacji po wprowadzeniu euro ceny wzrosły jak szalone. Eurostat zaś podaje, iż ów wzrost wynosi... 0,2 procenta. Słownie: dwie dziesiąte procenta!
Czy ten człowiek kiedyś powiedział prawdę? Jestem pewien że żonę też okłamuje

Eurostat niech podaje co chce. Znajomi wrócili z wczasów w Chorwacji i stwierdzili, że Chorwacja się dla urlopowiczów skończyła. Ceny żywności i usług tak poszybowały, że szok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Temu co żonę zdradzał niezalogowany
5 lutego 2023r. o 1:47
~~ewa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): Morawiecki straszy Polaków, że w Chorwacji po wprowadzeniu euro ceny wzrosły jak szalone. Eurostat zaś podaje, iż ów wzrost wynosi... 0,2 procenta. Słownie: dwie dziesiąte procenta!
Czy ten człowiek kiedyś powiedział prawdę? Jestem pewien że żonę też okłamuje

Eurostat niech podaje co chce. Znajomi wrócili z wczasów w Chorwacji i stwierdzili, że Chorwacja się dla urlopowiczów skończyła. Ceny żywności i usług tak poszybowały, że szok.

Skończyła tylko dla tych z Dolnych Młynów. A tobie poszybowała fantazja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dane z Chorwacji niezalogowany
7 lutego 2023r. o 8:44
~~ewa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): Morawiecki straszy Polaków, że w Chorwacji po wprowadzeniu euro ceny wzrosły jak szalone. Eurostat zaś podaje, iż ów wzrost wynosi... 0,2 procenta. Słownie: dwie dziesiąte procenta!
Czy ten człowiek kiedyś powiedział prawdę? Jestem pewien że żonę też okłamuje

Eurostat niech podaje co chce. Znajomi wrócili z wczasów w Chorwacji i stwierdzili, że Chorwacja się dla urlopowiczów skończyła. Ceny żywności i usług tak poszybowały, że szok.

Kogoś bardzo poniosło. Okazuje się że po wprowadzeniu euro ceny bardzo mało ale jednak spadły. Mowa o 0,2 % .
Teraz oni zaczną zbliżać się do normalności a Polak przed i po szkodzie wiecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina was załatwił niezalogowany
7 lutego 2023r. o 9:00
Chorwacja skończyła się dla biednych polaczkow którzy będą wymieniać 1 euro na 10 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
7 lutego 2023r. o 9:33
~~TW bablina was załatwił napisał(a): Chorwacja skończyła się dla biednych polaczkow którzy będą wymieniać 1 euro na 10 zł


Sam kiedyś o tym wspominałem i mimo ze bardzo byśmy tego nie chcieli po ujawnieniu pisowskiej kreatywnej księgowości taki scenariusz jest realny.
Dawno temu wspominałem o paliwie za 10 zł. I ?
Razem z opłatami za autostrady się spełniło. Dla tych co płacą podatki od transportu nawet przerosło.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mordawiecki niezalogowany
7 lutego 2023r. o 17:42
No i nie ma euro. Nie płynie już obfity strumień tej judaszowej waluty. Dowcip mi się przypomniał: Wraca nawalony gość do domu, a tam żona z teściową czekają.
- Kto tu rządzi? Zapytał.
- Ja! Odpowiada teściowa.
- No to niech się mamusia rządzi, bo ja przepiłem wypłatę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.