Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwie parafie i dwie wspólnoty mieszkaniowe dostaną pół miliona złotych
~~AgataUla niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 13:30
Kurje zamiast remontowe Kościoły dalej napychaja swoje kabzy, wiecznie zbierane są jakieś pieniądze na remonty do pomalowanie kościoła to na opał lub na najrożniesze drobne remonty. Może by tak przestać dotować Kościoły które ociekają złotem a najwyższy czas zacząć remontowac budynki które były latami zaniedbywane przez MZG My
Dobrze ze część została wykupiona na własność to ludziska będą brać kredyty na remonty dachów i elewacji czy klatek schodowych tu trzeba pomóc ludziom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Chmiel niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 13:38
Te fundusze się kościołowi należą ,dzięki temu zabytki pozostaną naszym potomnym ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wsa niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 14:40
a to nie z kasy kościelnej powinny byc te remonty robione? są zwiedzający , kuria i co nic nie dają??????????? z budzetu masta powinny być pieniądze na zabytki świeckie ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawy Wyżlin niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 16:42
~~AgataUla napisał(a): Kurje zamiast remontowe Kościoły dalej napychaja swoje kabzy, wiecznie zbierane są jakieś pieniądze na remonty do pomalowanie kościoła to na opał lub na najrożniesze drobne remonty. Może by tak przestać dotować Kościoły które ociekają złotem a najwyższy czas zacząć remontowac budynki które były latami zaniedbywane przez MZG My
Dobrze ze część została wykupiona na własność to ludziska będą brać kredyty na remonty dachów i elewacji czy klatek schodowych tu trzeba pomóc ludziom

Czym są Kurje, to polskie słowo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Wawrzynek niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 19:42
~~Czarnobrązowy Chmiel napisał(a): Te fundusze się kościołowi należą ,dzięki temu zabytki pozostaną naszym potomnym ,


Mnie nie stać na nowy samochód z salonu
Pana księcia stać ...
Może z budżetu miasta ktoś wyremontuje mój dom to Sobie kupię nowy samochód z salonu zamiast ta kasę wydawać na bieżące remonty?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotoruda Czubatka niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 20:28
~~Jasnolawendowy Wawrzynek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarnobrązowy Chmiel napisał(a): Te fundusze się kościołowi należą ,dzięki temu zabytki pozostaną naszym potomnym ,


Mnie nie stać na nowy samochód z salonu
Pana księcia stać ...
Może z budżetu miasta ktoś wyremontuje mój dom to Sobie kupię nowy samochód z salonu zamiast ta kasę wydawać na bieżące remonty? A jednak wciąż są tacy, którzy nigdy niczego nie zrozumieją. I ty jesteś jednym z nich.
Ktoś kiedyś powiedział : ".... biednyś boś głupi, głupi boś biedny".


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotoruda Czubatka niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 20:30
~~Jasnolawendowy Wawrzynek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarnobrązowy Chmiel napisał(a): Te fundusze się kościołowi należą ,dzięki temu zabytki pozostaną naszym potomnym ,


Mnie nie stać na nowy samochód z salonu
Pana księcia stać ...
Może z budżetu miasta ktoś wyremontuje mój dom to Sobie kupię nowy samochód z salonu zamiast ta kasę wydawać na bieżące remonty?



jednak wciąż są tacy, którzy nigdy niczego nie zrozumieją. I ty jesteś jednym z nich.
Ktoś kiedyś powiedział : ".... biednyś boś głupi, głupi boś biedny".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Koleus niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 20:54
Dobrze, że zaczęto remonotować ulicę Kubika. Kamienice są ładne, ale strasznie zaniedbane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.