Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zrzutka na rachunek za prąd Klekusiowa. Pomożecie?
~~Normalna niezalogowany
8 lutego 2023r. o 15:42
Ludzie którzy nie prowadzą działalności nie wiedzą jak teraz zmieniły się rachunki dla działalności gospodarczej. Już od 2 lat niemalże zmieniły się zasady rachunków. Tzn. Jak licznik jest na działalność to płaci się od mocy a do takich urządzeń moc musi być duza ,żeby mogły wszystkie pracować. To nie jest zadne widzi mi się Klekusiowa tak to wygląda. Jestem kimś kto zna temat z pracy ( Tauron) dlatego proszę wpłaćcie Państwo choć złotówkę na ten szczytny cel . Bo zwierzaki same się sobą nie zajmą gdy są chore itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Kalina niezalogowany
8 lutego 2023r. o 16:27
Nie, nie pomożemy. Skoro ich nie stać na prąd, to po co zbierali na WOŚP, zamiast dla siebie ? Nie kumam. Trzeba brać komputer, drukarkę i wysyłac pisma do instytucji zajmujących się ochroną przyrody, do fundacji pomagającym zwierzętom. To tam jest kasa, tylko trzeba się za to zabrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojti niezalogowany
8 lutego 2023r. o 16:35
Jak zwykle lepiej krytykować .
W tym kraju wszyscy narzekają na polityków.
Ale to jest odbicie nas Polaków. Tylko się kłócić i narzekać .
Mam pytanie nie chce mi się logować na zrzytka pl . Czy przejeżdżając obok klekusiowa jest możliwość podjechać i dać parę złotych do ewentualnej skarbonki na miejscu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Kapusta niezalogowany
8 lutego 2023r. o 16:37
Czego tu nie kumasz, w tym kraju rozdaje się kasę rodzince i kumplom . Pisali do instytucji ale nie dostali, bo kasę władza rozdaje swoim. A nie potrzebującym. Czego tu nie rozumieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bodziszek niezalogowany
8 lutego 2023r. o 16:48
Przecież ceny kopalin i energii spadają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Forsycja niezalogowany
8 lutego 2023r. o 17:02
~~Rudawa Kapusta napisał(a): Czego tu nie kumasz, w tym kraju rozdaje się kasę rodzince i kumplom . Pisali do instytucji ale nie dostali, bo kasę władza rozdaje swoim. A nie potrzebującym. Czego tu nie rozumieć?

Poczekajcie następni wybrani będą kasę rozdawać swoim i będzie dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieski Gajowiec niezalogowany
8 lutego 2023r. o 17:17
~~Bodziszek napisał(a): Przecież ceny kopalin i energii spadają.


Tak spadają jak widzisz. Wpłaciłem im, bo im się należy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ana niezalogowany
8 lutego 2023r. o 17:36
Niech żyje Klekusiowo,pomóżmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza