Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łasicka oświetlona LEDami
~~jerzy niezalogowany
9 lutego 2023r. o 16:05
~~Zgniłozielony Kocanki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jerzy napisał(a): Czy nie zastanawia fakt, że świecą na niebiesko? Proszę mi wytłumaczyć dlaczego taka barwa

W punkt.Bo to nie jest zwykle światło tylko specjalne diody do ....W lampach są prawdopodobnie nadajniki 5g do systemu kontroli społecznej.Czujniki obecności .Zresztą było pisane w poprzednim artykule na ten temat.Smart city ludzie to globalny plan globalnej kontroli.


I to właśnie miałem na myśli, chyba że wytłumaczy mi ktoś tak, że uwierzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowa Kalmia niezalogowany
9 lutego 2023r. o 23:09
A od kiedy w Bolesławcu mamy elektrownię, która zasila nasze latarnie? W jaki sposób wymiana opraw oświetleniowych poprawi jakość powietrza, skoro najbliższa elektrownia wytwarzająca CO2 jest w Turowie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Exenna niezalogowany
9 lutego 2023r. o 23:47
https://ero-gid.ru/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Ognik niezalogowany
10 lutego 2023r. o 6:50
Pod przykrywką bzdur z CO2 montują system 5G. Będziesz szedł ulicą a lampy będą szpiegowały twój kazdy krok. Bramki w sklepach również za niedługo , albo juz .. Dowód osobisty ma antenę i kod kreskowy, wycofają gotówkę by nas szpiegowac co jesz i iskąd masz cyferki, sztuczne mięso, opryski ..faszerowanie grafenem..produkcja analfabetów w szkołach i wygaszenie patriotyzmu.. Jeszcze zatęsknimy za komuną..jeszcze zatęsknimy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr niezalogowany
10 lutego 2023r. o 8:23
~~Beżowobrązowy Ognik napisał(a): Pod przykrywką bzdur z CO2 montują system 5G. Będziesz szedł ulicą a lampy będą szpiegowały twój kazdy krok. Bramki w sklepach również za niedługo , albo juz .. Dowód osobisty ma antenę i kod kreskowy, wycofają gotówkę by nas szpiegowac co jesz i iskąd masz cyferki, sztuczne mięso, opryski ..faszerowanie grafenem..produkcja analfabetów w szkołach i wygaszenie patriotyzmu.. Jeszcze zatęsknimy za komuną..jeszcze zatęsknimy


Oczywiście da się przed tym zabezpieczyć, należy nosić rozłożony niebieski parasol (także w lecie). Lampa emitująca niebieskie światło ma tę wadę że nie dostrzega niebieskiego koloru (sama siebie by widziała).
Pytanie: gdzie w Bolesławcu kupię niebieski parasol?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco 111 niezalogowany
10 lutego 2023r. o 8:30
~~Piotr napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Beżowobrązowy Ognik napisał(a): Pod przykrywką bzdur z CO2 montują system 5G. Będziesz szedł ulicą a lampy będą szpiegowały twój kazdy krok. Bramki w sklepach również za niedługo , albo juz .. Dowód osobisty ma antenę i kod kreskowy, wycofają gotówkę by nas szpiegowac co jesz i iskąd masz cyferki, sztuczne mięso, opryski ..faszerowanie grafenem..produkcja analfabetów w szkołach i wygaszenie patriotyzmu.. Jeszcze zatęsknimy za komuną..jeszcze zatęsknimy


Oczywiście da się przed tym zabezpieczyć, należy nosić rozłożony niebieski parasol (także w lecie). Lampa emitująca niebieskie światło ma tę wadę że nie dostrzega niebieskiego koloru (sama siebie by widziała).
Pytanie: gdzie w Bolesławcu kupię niebieski parasol?


Bzdury , nie trzeba żadnego parasola , wystarczy owinąć głowę aluminiową folią .Sprawdziłem to na sobie , działa .
Folia ma 2 strony , jedna błyszcząca , druga matowa i tą matową stroną na włosy. Błyszcząca będzie odbijać od nas szpiegujące promienie ,,G''.!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszary Słonecznik niezalogowany
10 lutego 2023r. o 11:28
mój kolega nosi metalową płytkę w berecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ploteczki z ławeczki niezalogowany
10 lutego 2023r. o 13:03
Falco111 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szafranowa Forsycja napisał(a): Zrobimy kampanię dla kandydata który zapewni że zlikwiduje SPP.


jak już to ja proponuję tego grubego z koziej górki...
zawsze marzyło mu się ''koryto'' a teraz po tym co ostatnio wyprawia wiem dlaczego koryto...;D

Na koziej wólce już są ledy i nie ma SPP .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.